CS:GO Prime almak mı? Yoksa farklı oyunlar almak mı?

updatee

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba, şu anda bayağı kararsız kaldım. CS:GO Prime alıp item düşürerek parasını çıkarırım diye düşünüyorum.
Sizce Prime alayım mı?
Yoksa 250TL'ye farklı oyunlar mı alayım?

Son düzenleyen: Moderatör:
CS:GO alacaksan Etkinliklerdeki Passları alman lazım. Onlardan %90 Kar ediyorsun. Diğer türlü oyna oyna oyunun parasını çıkarman imkansız. Tabi Unlost gibi bir şansın yoksa.

CS:GO alacaksan etkinliklerdeki Pass'ları alman lazım. Onlardan %90 kar ediyorsun. Diğer türlü oyna oyna oyunun parasını çıkarman imkansız. Tabii unlost gibi bir şansın yoksa.

Bomboş bir yorum bana göre. Oyna oyna oyunun parasını çıkarman imkansız derken? Son 3 günde 2 kere recoil kasası düşürerek 200TL para aldım. Bunu neye dayanarak söyledin çok merak ediyorum.

Merhaba, şu anda bayağı kararsız kaldım. CS:GO Prime alıp item düşürerek parasını çıkarırım diye düşünüyorum.
Sizce Prime alayım mı?
Yoksa 250TL'ye farklı oyunlar mı alayım?
250 TL fazla ya. Keşke 123 TL iken alsaydın. Eğer CS:GO seviyorsan ve oynayabiliyorsan Prime almalısın bence.

Bomboş bir yorum bana göre. Oyna oyna oyunun parasını çıkarman imkansız derken? Son 3 günde 2 kere recoil kasası düşürerek 200TL para aldım. Bunu neye dayanarak söyledin çok merak ediyorum.
Benim yoruma laf atayım derken yorumumu okumadığınızı görmek çok gülünç.
Tabi Unlost gibi bir şansın yoksa..

Kasa düşürmenin unlost ile ne alakası var hocam Allah aşkına ya :D kasa düşürmekle bıçak düşürmeyi bir mi tutuyorsun?
İyi misin? Yoksa taklit mi yapıyorsun? 200 TL kasayı Rekabetçi maçında düşürmek değerli bir desen açmakla aynı şans hatta 200 TL kasa düşürmek daha düşük şanslı olabilir. Komiksiniz vallahi komiksiniz. Oyunda 7,000 saati geçmişimdir, bana mı öğretiyorsunuz? Yazılanı anlamakta güçlük çekiyorsanız söyleyin Bilal'e anlatır gibi anlatayım.

İyi misin? Yoksa taklit mi yapıyorsun? 200 TL kasayı rekabetçi maçında düşürmek değerli bir desen açmakla aynı şans hatta 200 TL kasa düşürmek daha düşük şanslı olabilir. Komiksiniz vallahi komiksiniz. Oyunda 7,000 saati geçmişimdir, bana mı öğretiyorsunuz? Yazılanı anlamakta güçlük çekiyorsanız söyleyin Bilal'e anlatır gibi anlatayım.

Hocam şaka mısın sen illa envanterimi buraya mı atayım? Yeni kasa düşürmek bıçak çıkarmaktan daha zor dedin mi sen cidden şimdi =D 1 günlüğüne Full ölüm maçı girmeni bir denemeni tavsiye ederim.

Geri
Yukarı