Kapalı CS:GO Prime hesap

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam zaten ucuzluğundan belli, kimse 35TL'ye Prime hesap vermez.

45 TL'ye GameSatış gibi sitelerde var oradan alacaktım ama belki başkası daha ucuza verir diye konu açtım. Bu arada merak edenler olabilir ben arkadaşla iletişime geçmedim.

45 TL'ye GameSatış gibi sitelerde var oradan alacaktım ama belki başkası daha ucuza verir diye konu açtım. Bu arada merak edenler olabilir ben arkadaşla iletişime geçmedim.

Hocam Technopat dışı bir yerden sakın almayın yüzde neredeyse yüzü dolandırıcı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Gülüncek yeri yanıtladım zaten anlama sorununuz mu var?

'Hocam tecnopath dışı bir yerden sakın almayın yüzde neredeyse yüzü dolandırıcı'

Başka yerlerden hesap almayın GameSatış olsun itemsatış olsun adam istediği zaman geri alır senin suçun çaldırmışsın der en iyisi gidip Steam'den kendin al.

Başka yerlerden hesap almayın GameSatış olsun itemsatış olsun adam istediği zaman geri alır senin suçun çaldırmışsın der en iyisi gidip Steam'den kendin al.

Hocam dediğim gibi öyle durumlarda siteye söylüyorsunuz site arkadaş ile ilgileniyor satış yapanların çoğu doğrulanmış yani kimlik ve fotoğraf bilgileri var sitede buna bende dahilim.

Hocam dediğim gibi öyle durumlarda siteye söylüyorsunuz site arkadaş ile ilgileniyor satış yapanların çoğu doğrulanmış yani kimlik ve fotoğraf bilgileri var sitede buna bende dahilim.

Adam gidip derki kendi sorumluluğunda hesap çünkü ilk 30 gün geri alınırsa satıcı sorumlu sonrasında sen sorumlu olursun hesabı o çaldırmış der bir şey olmaz ikinci el hesap almayın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı