CS:GO Prime Status ucuza alınabilir mi?

Earas

Hectopat
Yer
İstanbul
Prime statüsü 275 lira falan ve bayağı bayağı pahalı sadece rank kasıp item düşürmek için. Bunu daha ucuza nereden bulabilirim? (Zamanında oynayıp level kassaydım ne güzel Prime statüsüm olacaktı.)

Satılık hesap alabilirsin hocam en mantıklı ama Steam tarafından legal değil + geri alınma ihtimali var . Çok yakından tanıdığın oyunu bırakan biri varsa ondan da alabilirsin .

Prime statüsü 275 lira falan ve bayağı bayağı pahalı sadece rank kasıp item düşürmek için. Bunu daha ucuza nereden bulabilirim? (zamanında oynayıp level kassaydım ne güzel Prime statüsüm olacaktı.)

Bulamazsın bulsan bile -99 güven oranı vardır ya geri alırlar ya da direk hesap yoktur ortada.

Oyunda en kötü 5 en iyi ihtimalle 60 70 TL'lik kasa çıkıyor kendi parasını çıkarır aktif oynarsanız(ucuza bomboş olan Prime hesap bulabilirsiniz belki zamaninda botla kasılmış.

Oyunda en kötü 5 en iyi ihtimalle 60 70 TL'lik kasa çıkıyor kendi parasını çıkarır aktif oynarsanız(ucuza bomboş olan Prime hesap bulabilirsiniz belki zamaninda botla kasılmış.
Geforce now üzerinden oynuyorum. 2 gün sonra bitiyormuş zaten. Kendi bilgisayarımda da nasıl fps alırım bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı