CS:GO Prime status yükseltmesi alınmalı mı?

XANPP

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
CS:GO Prime status upgrade nedir tam olarak hile gelme olasılığınımı düşürüyor? Hesabım seçkin hesap zamanında para ile satın alındı. Almalı mıyım bana artısı nedir?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Hile gelme olasılığını %95 düşürüyor desem yalan olmaz. Hesabın seçkinse almana gerek yok. Prime değilseniz prime olursunuz yani hesabınız seçkin değilken seçkin olur. Alamazsın zaten.

Almanızı öneririm. Herkes hile hile diye ağlıyorken şu anda rekabetçi maçlarda karşıma bir kere bile hile gelmedi. Belki kimse hile değildir millet öldüğü için hile hile kesin hile diye ağlıyordur. Alın bence.

Bence alma ben 21 level olunca aldım, karşına çok zorlu rakipler çıkıyor oyun zehir oluyor.
Yani hile gelse daha iyi diyebilirim.

CS:GO Prime status upgrade nedir tam olarak hile gelme olasılığınımı düşürüyor? Hesabım seçkin hesap zamanında para ile satın alındı. Almalı mıyım bana artısı nedir?

Eki Görüntüle 796323

Al diyenlerin kafası güzel sanırım? Hesabınız zaten şeçkin hesap alamazsınız Prime status Upgrade'in anlamı seçkin hesaba yükseltme demektir, siz zaten şeçkinsiniz.

Al diyenlerin kafası güzel sanırım? Hesabınız zaten şeçkin hesap alamazsınız Prime status Upgrade'in anlamı seçkin hesaba yükseltme demektir, siz zaten şeçkinsiniz.

Merhaba ben CS:GO'yu bedavaya aldım fakat 20 rütbe olunca seçkin durumuna yükseltildim yani almama gerek var mı?

Merhaba ben CS:GO'yu bedavaya aldım fakat 20 rütbe olunca seçkin durumuna yükseltildim yani almama gerek var mı?
Hayır 21LVL gelip seçkin olduysanız almanıza gerek yok zaten seçkin olmuşsunuz demektir. Seçkin olduktan sonra da size gelen kasalar, droplar vb. şeyler daha değerli olacaktır.

Geri
Yukarı