CS:GO Prime'a zam gelir mi?

Oyun içi güncelleme için zam gelecekse aşırı saçma olur, zaten döviz kurumuz yüzünden bir zam yedik üstüne bir daha zam gelirse çok kötü olur.

Valve'in zam yapacağını sanmıyorum. Steam üzerinden kazandığı para ona gayet yetiyor. Zaten oyuna olan ilgi artacağından, skin pazarı da canlanacaktır. Yani oradan da CS'nin kârını çıkarıyorlar. Prime üyeliğe sırf güncelleme için zam yapmazlar. Yeni görevler için çıkan adını unuttuğum sistem gelebilir. Onun fiyatı belki artarabilir.

Bunun dışında Prime gelecek zam tamamen bizim döviz kurundan kaynaklı olur. Genel bir zam yapacaklarını sanmıyorum.

100'den fazla konu açıldı bu 1 ayda açmayın artık kardeşim yeter.
Yalnız ben ilk defa bu konu hakkında konu açıyorum ve diğer konuları görmedim ayrıca baktımda modaretör falan değilsiniz yani benim konu açıp açmayacağıma karışamassınız sinirimi bozmayın iyi forumlar

Yalnız ben ilk defa bu konu hakkında konu açıyorum ve diğer konuları görmedim ayrıca baktımda moderatör falan değilsiniz yani benim konu açıp açmayacağıma karışamazsınız sinirimi bozmayın iyi sosyaller.

Ekran görüntüsü almış olsaydım üst üste açılmış 12 tane CS:GO Prime zamlanır mı konularının fotoğrafını gösterirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı