Çözüldü CS:GO rank atlamak için seçkin mi gerekir?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ömeravcc

Centipat
CS:GO'yu ilk defa indirdim PC'ye. 2 hafta oldu, gayet güzel gidiyor. Neredeyse 20 rekabetçi atmışımdır ve bunların en az 15'i windir ama hala rank atlamadı ve sonra seçkin satın al diye bir şey gördüm 250 TL civarı. Ben şimdi rank atlamak için 250 TL mi vereceğim?

Son düzenleyen: Moderatör:
İsimler Rusçaysa karıştırmışsındır çünkü Rus isimler birbirine çok yakın.
Bu arada yemin ederim ki yalan söylemiyorum. Valoranta girdiğimde ilk Bind haritası gelmişti. Algos diye biri gelmişti bizim takımda Jett instalock atmıştı. 35 üstü vurmuştu kazanmıştık maçı sonra bu eleman bu maçtan sonra breeze haritasında karşı takımda geldi ve omen aldı yine 35 üstü vurdu kaybettik.
Rusca degildi isimler. Japoncaydi. Hatta profillerine girip baktik ayniydi.

Bu arada yemin ederim ki yalan söylemiyorum

Dogrudur hocam estagrufurullah oyle birsey demiyorum kesinlikle.

Rusca degildi isimler. Japoncaydi. Hatta profillerine girip baktik ayniydi.
Rus onlar, bunlarda animeciler çok. Çoğu 13-16 yaş arasında zaten, parti olarak giriyorlar "чурка" olduğunuzu (ırkçı bir kelime, anlamını öğrenmek isteyen internetten bakabilir) anladıklarında da kicklerler. En iyisi beşli bir şekilde full party oynamak, ne kadar iyi oynadığınızın yanında takım arkadaşlarınız da rütbe kasmanızında büyük bir etkisi var.

Rus onlar, bunlarda animeciler çok. Çoğu 13-16 yaş arasında zaten, parti olarak giriyorlar "чурка" olduğunuzu (ırkçı bir kelime, anlamını öğrenmek isteyen internetten bakabilir) anladıklarında da kicklerler. En iyisi beşli bir şekilde full party oynamak, ne kadar iyi oynadığınızın yanında takım arkadaşlarınız da rütbe kasmanızında büyük bir etkisi var.
Adamlar rusdur veya degildir hocam onemli degil konumuz bu degil zaten. Benim bahsettigim sey ayni adamlarin gelmesi. Profillerine bakmistik zaten. Bizim sunucumuzda japon birinin olmayacagini biliyorum zaten.

Adamlar rusdur veya degildir hocam onemli degil konumuz bu degil zaten. Benim bahsettigim sey ayni adamlarin gelmesi. Profillerine bakmistik zaten. Bizim sunucumuzda japon birinin olmayacagini biliyorum zaten.
Üst üste girdiyseniz aynı adamlar gelebilir, normal. Ben 1 saat arayla girdiğim için karşılaşmadım hiç. Bir de sürekli sunucu değiştiriyorum. Oyun Arıyorum özelliğini etkinleştiriyor bazen Almanlarla, Bazen ruslar, bazen de türklerle oynuyorum. Bu arada şöyle de bir şey farkettim, eğer partinizdekiler full rus veya full alman ise karşı takım da öyle oluyor.

Geri
Yukarı