CS:GO rank atlanmıyor

Arkadaşlar ben neden rank atlayamıyorum? Silver'da çakılı kaldım. Legendary eagle olan arkadaşımı 1 vs 1'de alabiliyorum ama rank atlayamıyorum.
1vs1 rank belirleyici bir mod değildir. Oyun sadece aim odaklı değil aynı zamanda taktik odaklıdır. Rank atlamak istiyorsanız sadece killere odaklı değil takım oyununa odaklanmalısınız. O zaman rank atlayabilirsiniz. Eğer çok sık maç atıyorsanız ve yavaş rank atlamak konusunda şikayetçiyseniz oyunu daha az oynayabilirsiniz. Ard arda oynadığınız zaman Elo puanı daha az kazanırsınız.

Tekrar söylüyorum oyun kill odaklı değildir. Takımınıza yeterince info verin, takım arkadaşlarınıza yardım edin. Bombaları düzgün kullananın (Takım arkadaşınızın peeklemesi için flash atabilirsiniz, Bir bölgeye girerken smoke kullanarak takımınızı o bölgeye daha rahat sokabilirsiniz.)

1vs1 rank belirleyici bir mod değildir. Oyun sadece aim odaklı değil aynı zamanda taktik odaklıdır. Rank atlamak istiyorsanız sadece killere odaklı değil takım oyununa odaklanmalısınız. O zaman rank atlayabilirsiniz. Eğer çok sık maç atıyorsanız ve yavaş rank atlamak konusunda şikayetçiyseniz oyunu daha az oynayabilirsiniz. Ard arda oynadığınız zaman Elo puanı daha az kazanırsınız.
Mesela günde 1-2 maç atsam ve kazansam atlar mıyım?

Yeni konular

Geri
Yukarı