CS:GO yoldaş rank atlanmıyor

Yağız532002

Picopat
Daha fazla  
Yoldaş modunda gümüş 1'dim. Yaklaşık 15,20 kez kazandım ancak ona rağmen hala gümüş 1'im. Rank atlayabilmek için ne yapabilirim?

Yoldaş modunda gümüş 1'dim. Yaklaşık 15,20 kez kazandım ancak ona rağmen hala gümüş 1'im. Rank atlayabilmek için ne yapabilirim?
Arada kaybettiğiniz maç var mı? 2 maç kazanıp 1 maç kaybetmek gibi?

Bende gümüş 1 iken öyleydim. Sonradan bir rank atlamaya başladı, peş peşe çok rahat Rank atladım fakat size de aynı durum olur mu? bilemiyorum.

Bir süre oynama, rank silinince tekrar oyna.

Ben eskiden yoldaşta Supreme idim, rank silinince gireyim bi dedim bayadır girmemiştim şu anda Silver 3'üm ve Supreme ranktakilerden zor adamlar geliyor. İlginç bir rank sistemi var, artık eskisi gibi oynayamıyorum ya da legit hile geliyor sürekli bilemiyorum.

Günde 5-6 maç yerine 2-3 günde 1-2 maç oynamak ve bunları kazanmak daha çok etki eder ve sürekli aynı mapi oynuyorsanız rank atlama durumunuz çok fazla yavaşlar elinizden geldikçe farklı mapler oynayın örnek veriyorum 2 maç short dust geldiyse bir sonraki maçta kesinlikle listeden çıkartıp yerine başka map ekleyin ve onu oynayın bu dediğim şekilde ilerlerseniz çok daha hızlı atlarsınız fakat kaybederseniz de daha çok negatif etkisi olur.

Bir süre oynama, rank silinince tekrar oyna.

Ben eskiden yoldaşta supreme idim, rank silinince gireyim bir dedim bayağıdır girmemiştim şu anda Silver 3'üm ve supreme ranktakilerden zor adamlar geliyor. İlginç bir rank sistemi var, artık eskisi gibi oynayamıyorum ya da legit hile geliyor sürekli bilemiyorum.

Ne kadar zaman sonra siliniyor.

Günde 5-6 maç yerine 2-3 günde 1-2 maç oynamak ve bunları kazanmak daha çok etki eder ve sürekli aynı mapi oynuyorsanız rank atlama durumunuz çok fazla yavaşlar elinizden geldikçe farklı mapler oynayın örnek veriyorum 2 maç short dust geldiyse bir sonraki maçta kesinlikle listeden çıkartıp yerine başka map ekleyin ve onu oynayın bu dediğim şekilde ilerlerseniz çok daha hızlı atlarsınız fakat kaybederseniz de daha çok negatif etkisi olur.

Bunu internette görmüştüm günde 1 maç girdim ve bildiğim haritalardan giriyordum ama gene işe yaramadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı