CS:GO rankı değişmiyor

rspblind

Hectopat
Merhabalar, 4 yıldır CS:GO oyuncusuyum. Zaman zaman farklı oyunlara ilgi göstersem de 4 yıldır oyunu oynuyorum diyebiliriz. Öncelikle 2K saatim var. Bu arada ve Silver 1'im, şöyle söyleyeyim: Gist'de ve birçok farklı birleşim yerlerdeki CS:GO turnuvalarına katıldım ve ne zaman gitsem katılmaya da özen gösteriyorum. Şöyle söyleyeyim, rankım artmıyor, nedenini de bilmiyorum. Turnuvalarda supremlerle vs atıyorum ve yeniyorum, keleş fark etmez. Eskiden çok önemsemesem de rank durumunu artık şöyle bir olay başıma geliyor. Report edilip oyunlardan atılıyorum. Gerçekten çok sıktı bu durum, yardım edebilecek biri varsa gerçekten çok memnun olurum.

Not: Supreme, keleş, kartal, nova arkadaşlarıma da hesabı verdim ama sonuç yok. Silver 2 bile olsam yeter bana, sadece artmasını istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eger gercekten iyi oynuyorsaniz rankiniz silinene kadar hesabiniza girmeyin, arkadaslarinizin hesabini boostlayin veya sifirdan hesap acip hileci tokatlayin. Silverdan baska cikis kapisi yok.

Bu benim de başıma gelmişti. Bir tane arkadaşım silver 1 hesabını vermişti rank yükselteyim diye.
2 haftada 15 win yaptım ama rankı hiç yükselmedi. Çok garip.

Bazı hesaplarda bu yaşanıyor. Çok yakın arkadaşım bir buçuk yılın sonunda rütbe atladı. Kazanma kaybetme oranı önemli. K/D oranı önemli. Arka arkaya sürekli kazanma durumunda rütbe kazanılıyor bildiğim kadarıyla ancak uzun bir süre girmediğinizde, ne kadar uzun olduğunu bilmiyorum, yeniden rütbe kazanmak için maça girmeniz gerekiyor ondan önceki istatistikleriniz bir nevi siliniyor sayılır. O esnada yeni bir rütbe alma ihtimaliniz var. Ancak başka türlü bir durum mevcut ise bir konu açmanızda fayda var destek sayfasından.

Bundan bir yıl kadar öncesinde gelen bir güncelleme ile yan rütbeler de açılmış ve ana rütbe değişimi çok daha zor hale gelmişti. Temel sebebi üst rütbelerdeki hile yapan oyuncuların yığılmış olmasıydı. Onları temizlemek amacıyla rütbeler düşürüldü ve rütbe atlamak çok daha zor hale geldi. Eskiden üç maçta rütbe alırken şimdi bu 15-20 maça çıkartıldı. (Rakamlar rastgele seçilmiş, gerçekliği olmayan değerlerdir.)

21.12.1840 yılında Tekirdağ'da doğdu. 02.12.1888'de Sakız Adası'nda öldü.

Namık Kemal Türk milliyetçiliğinin öncülerinden, Genç Osmanlı hareketi mensubu, gazeteci, devlet adamı, ünlü yazar ve şairdir. Özellikle "İntibah" isimli romanı ve "Vatan, Yahut Silistre" isimli tiyatro oyunu ile tanınır. Asıl adı Mehmed Kemal'dir.

Hayatı;
Türk Edebiyatında öncü niteliği bulunan şair ve tiyatro yazarıdır. "Vatan şairi" olarak da anılır.Namık adını ona şair Eşref Paşa vermiştir. Babası, II. Abdülhamid döneminde müneccimbaşılık yapmış olan Mustafa Asım Bey'dir. Annesini küçük yaşında yitirince çocukluğunu dedesi Abdüllâtif Paşa'nın yanında, Rumeli ve Anadolu'nun çeşitli kentlerinde geçirdi. Bu yüzden özel öğrenim gördü. Arapça ve Farsça öğrendi. 18 yaşlarında İstanbul'a babasının yanına döndü.

1863'te Babıali Tercüme Odası'na kâtip olarak girdi. Dört yıl çalıştığı bu görev sırasında dönemin önemli düşünür ve sanatçılarıyla tanışma olanağı buldu.1865'te kurulan ve daha sonra Yeni Osmanlılar Cemiyeti adıyla ortaya çıkan İttifak-ı Hamiyet adlı gizli derneğe katıldı. Bir yandan da Tasvir-i Efkâr gazetesinde hükümeti eleştiren yazılar yazıyordu. Gazete, Yeni Osmanlılar Cemiyeti'nin görüşleri doğrultusunda yaptığı yayın sonucu 1867'de kapatıldı.Namık Kemal, İstanbul'dan uzaklaştırılmak için Erzurum'a vali muavini olarak atandı.

2.000 saat oynayıp Silver olmak da acayip. Rütbe almak için tabii ki kazanman gerekiyor ve bunun yanında 2 faktör var. 1. öldürme sayısı, ölüm sayısından fazla olmalı. 2. iş bitiriciliğin ile yıldızları toplamak. Bunlar haricinde rütbe sistemine etki eden bir faktör yok. 2 yıl önce Global Elite rütbesine gelene kadar böyleydi. Yeni güncellemeler de işleyiş değişti ise yeniden eskiye doğru güncelleme notlarını okuyabilirsin.

Rankı uzak dur 1 ay oynamadıkça rankı sıfırlanır, Onu yerine FACEIT denemeni öneririm. 3-4 Rank üstü çıkamıyorsan demektir sende sorun vardır.

Merhabalar, 4 yıldır CS:GO oyuncusuyum. Zaman zaman farklı oyunlara ilgi göstersem de 4 yıldır oyunu oynuyorum diyebiliriz. Öncelikle 2K saatim var. Bu arada ve Silver 1'im, şöyle söyleyeyim: Gist'de ve birçok farklı birleşim yerlerdeki CS:GO turnuvalarına katıldım ve ne zaman gitsem katılmaya da özen gösteriyorum. Şöyle söyleyeyim, rankım artmıyor, nedenini de bilmiyorum. Turnuvalarda supremlerle vs atıyorum ve yeniyorum, keleş fark etmez. Eskiden çok önemsemesem de rank durumunu artık şöyle bir olay başıma geliyor. Report edilip oyunlardan atılıyorum. Gerçekten çok sıktı bu durum, yardım edebilecek biri varsa gerçekten çok memnun olurum.

Not: Supreme, keleş, kartal, nova arkadaşlarıma da hesabı verdim ama sonuç yok. Silver 2 bile olsam yeter bana, sadece artmasını istiyorum.
Benimde başıma geldi 40 maç kazandıktan sonra anca Silver 2 olabildim. Ben Silver 1'de kaybettiğiniz her maç - olarak işliyor yani 40 maç kaybettiyseniz Silver 2'ye çıkmak için tekrar 40 maç kazanmanız gerektiğini düşünüyorum. Çünkü ben 30-35 maç trollüne girip kaybettim Silver 2 olmam için 40 maç kazanmam gerekti.

Çok inanndırıcı bir hikayeniz yok ama size tavsiyem rankları takmayıp faceit başlamanız.
Haklısın inandırıcı gibi gelmiyor ama 2 k saatim var oyunda sürekjli novalarla maç atıyorum bu arada sorunu çözdüm oyunu sildim bidaha yükledim dosyaları doğruladım ayriyetten başarımları sıfırladım ve sonrasında yani buraya rankım artmıyor yazdığımın ertesi günü tek maç attım ve sılver 3 oldum durumu çözdüm yinede yorum yazdığın için eyvallah
Benimde başıma geldi 40 maç kazandıktan sonra anca Silver 2 olabildim. Ben Silver 1'de kaybettiğiniz her maç - olarak işliyor yani 40 maç kaybettiyseniz Silver 2'ye çıkmak için tekrar 40 maç kazanmanız gerektiğini düşünüyorum. Çünkü ben 30-35 maç trollüne girip kaybettim Silver 2 olmam için 40 maç kazanmam gerekti.
eyvallah kardeşim durumu çözdüm maçtan kurtardım hesabımı
Rankı uzak dur 1 ay oynamadıkça rankı sıfırlanır, Onu yerine FACEIT denemeni öneririm. 3-4 Rank üstü çıkamıyorsan demektir sende sorun vardır.
eyvallah kardeşim durum u düzelttim tek maçta sılver 3 e atladım daha girmedim yarın yine giripo büyük ihtimallle atlarım yine yinede yazdığın için teşekkürler
2.000 saat oynayıp Silver olmak da acayip. Rütbe almak için tabii ki kazanman gerekiyor ve bunun yanında 2 faktör var. 1. öldürme sayısı, ölüm sayısından fazla olmalı. 2. iş bitiriciliğin ile yıldızları toplamak. Bunlar haricinde rütbe sistemine etki eden bir faktör yok. 2 yıl önce Global Elite rütbesine gelene kadar böyleydi. Yeni güncellemeler de işleyiş değişti ise yeniden eskiye doğru güncelleme notlarını okuyabilirsin.
[/QUOTE
saol kardeşim durumu çözdüm bu arada nelerin önemli olduğunuda biliyorum steam profil linkim bu arada inanmayanlar için / Steam Community :: blind
Çok inanndırıcı bir hikayeniz yok ama size tavsiyem rankları takmayıp faceit başlamanız.
Bazı hesaplarda bu yaşanıyor. Çok yakın arkadaşım bir buçuk yılın sonunda rütbe atladı. Kazanma kaybetme oranı önemli. K/D oranı önemli. Arka arkaya sürekli kazanma durumunda rütbe kazanılıyor bildiğim kadarıyla ancak uzun bir süre girmediğinizde, ne kadar uzun olduğunu bilmiyorum, yeniden rütbe kazanmak için maça girmeniz gerekiyor ondan önceki istatistikleriniz bir nevi siliniyor sayılır. O esnada yeni bir rütbe alma ihtimaliniz var. Ancak başka türlü bir durum mevcut ise bir konu açmanızda fayda var destek sayfasından.

Bundan bir yıl kadar öncesinde gelen bir güncelleme ile yan rütbeler de açılmış ve ana rütbe değişimi çok daha zor hale gelmişti. Temel sebebi üst rütbelerdeki hile yapan oyuncuların yığılmış olmasıydı. Onları temizlemek amacıyla rütbeler düşürüldü ve rütbe atlamak çok daha zor hale geldi. Eskiden üç maçta rütbe alırken şimdi bu 15-20 maça çıkartıldı. (Rakamlar rastgele seçilmiş, gerçekliği olmayan değerlerdir.)
teşşekkür ederim durumu çözdüm. başarımlaerı sıfırladım oyunu sildim bidaha yükledim . tek maçta sılver 3 e attı çözdfüm teşekkürler / Steam Community :: blind

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı