CS:GO Rapor ile Overwatch'a düşülür mü?

Zaten Overwatch'a düş diye raporlanmışsın. Tabii ki düşecek ve izlenecek oyunların. Ama Silver rankta genelde sisin için yaylım ateşi yapıldığı için hile açmadıysan veya belli etmediysen bir şey olmaz gibi.

Sırf bu yüzden sisin içine tahmin etsem bile ateş etmiyorum korkudan. Çünkü hemen raporlanıyorsun ve ban yeme ihtimalin doğuyor.

Supreme kadar çıkmıştım ki zaten eski çalınan hesapta 2.000 saat falan vardı ban yemem eminim zaten çünkü hile değilim izleyen kişi nova değilse anlar novaysa ban yerim diye korkuyorum Overwatch'da hile olmayanlarda ban yiyebiliyor.
Düşersin ama hile değilsen ban yemezsin.

Değilim ama işte hoplayarak deagleyle direk kafa attım izleyen 12 yaşında çocuklarsa hile derler diye korkuyorum.

Supreme kadar çıkmıştım ki zaten eski çalınan hesapta 2.000 saat falan vardı ban yemem eminim zaten çünkü hile değilim izleyen kişi nova değilse anlar novaysa ban yerim diye korkuyorum Overwatch'da hile olmayanlarda ban yiyebiliyor.
Valla çok fazla şüpheli vuruşların varsa ve izleyenlerin çoğu sana hile derse overwatch'ta bence yersin. kullandın veya kullanmadım demiyorum onlar da bakmaz zaten ona. Wallhack veya Aimbot izlenimine çoğunluk kapılırsa durum değişir. Özellikle zıplayarak, koşarak veya sis içinde aim takibi ve vuruşlar da bu izlenime kapılabilirler. Hepsi demiyorum ihtimali var diyorum.
Ben sisin içinde no scope head shot attım. Hiçbir şey olmadı.
İlla olacak diye bir şey yok tabii ki. Raporlanmamışsındır bile belki.

Merhabalar arkadaşlar arkadaşıma rank kasıyorduk. Yeni bir hesap açıp 2 lvl yaptım, yani smurf gibi düşünün. 10'a yakın maç girdim çoğu reportladı. Rankları Silver'di Overwatch'a düşer miyim? Çünkü hesaba Prime aldım

Not: Hile değilim.
100 maç kazanmış olanların raporladıkları Overwatch'a düşüyor sanırım.

Konuyla pek alakası yok ama oyun içinde kimsenin profiline gidemiyorum tıklıyorum tepki vermiyor hiçbir şey açılmıyor sebep ne olabilir?

Geri
Yukarı