CS:GO Rekabetçi İndirme bozuk, maçı sil ve tekrar indir Hatası

Kardeşim Türk olmakla alakası yok, hiç kimse bilmiyor. P2000 Ace ve Deagle HS 4K maçım vardı dayanamadım oynadım ve gitti o maç.

hi hi hi aradan kaç gün geçti rekabetçi maça susadım başım dönüyor gaben valve kim düzelticekse düzeltsin. psikolojim bozuldu :F

şimdi indir butonuda kayboldu sanırım tamamiyle kayboldu maçlar :[

Aynen öyle oldu kardeşim, dayanadım ben de girdim rekabetçi. Eco elde aldığım Deagle ile 4 hs'ye yanarım :(

Çözümü buldum yapmanızz gereken şey steamın oyunları açtıgımız bölumden cs yi bülulp özellikler diyoruz orda oyun dosyalarını kontrol et gibi bi yer olması lazım ona basım kontrol etmesini bekleyin oluyo :D

Arkadaşlar canınızı sıkan şey bumu :D neyse gelelim soruna.Seyrete tıkladıktan sonra indirilen yazan yere tıklayın ve tek tek silin bukadar basit sonra tekrar indirin.Bende aynı sorunu yaşadım ama herkes gibi seyret tıkladıktan sonra maçı indir dedim hatayı görünce hemen sağda aynı ekranda maçı sile tıklayıp yeniden yeniden denedim. indirilen yazan yere tıklayın bütün indirilenleri tek tek silin.Saygılarımla.

Kafan iyi mi kardeşim? Onu yapmayı 10 kez denedim. Oyunun kendisinde olan bir bug'ı nasıl düzeltmeyi planlıyorsun güncelleme yapmadan?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı