CS:GO rekabetçi maçını saymadı

LEGEND.35

Hectopat
Yer
İzmir
Beyler az önce maç 16-14 bitti ben tam bombayı çözerken adamlar beni atmaya çalıştı bombayı çözer çözmez ise hemen maçtan çıktım kicklenmemek için. Ama son rekabetçi maçlarımda 16-14 kazandığımız maç gözükmüyor galibiyetim de artmamış ve de tecrübe puanım da yok gelir mi sizce beklersem? Win 1 maç yüzünden Steam'e ticket atmam mı gerek?

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim de ölüm maçlarında son bi kaç gündür başıma gelen bi olay . Ölüm maçı olduğu için pek takmıyorum ama .Girip çıkınca düzeliyo bi şekilde

Beyler az önce maç 16-14 bitti ben tam bombayı çözerken adamlar beni atmaya çalıştı bombayı çözer çözmez ise hemen maçtan çıktım kicklenmemek için. Ama son rekabetçi maçlarımda 16-14 kazandığımız maç gözükmüyor galibiyetim de artmamış ve de tecrübe puanım da yok gelir mi sizce beklersem? Win 1 maç yüzünden Steam'e ticket atmam mı gerek?
Çıktıktan sonra maç bittiği için hiç gelmeyecek büyük ihtimal.

Hocam steam'e ticket atsanız da umursamazlar. 2016'da ben oynarken crashleme bug'ı vardı hileciler serverı crashliyorlardı. Global'den Lem'e düştüm sorunu attım. Hazır bot mesajı ile geri döndüler. Oyun içinde çözülemiyecek bir sorun varsa geçmiş olsun

Hocam oyun bir şekilde gözükecektir ancak sonda atıldınız yüksek ihtimalle. Yani siz oylama sırasında oyundan çıksanız bile o oylama devam eder, herkes onayladıktan sonra bir daha o oyuna giremiyorsunuz. Lâkin bu oyun CS:GO, değil mi ? Yani bu durumun bir sürü açığı var...

Yeni konular

Geri
Yukarı