CS:GO Rekabetçi Oyuncu Bulmak

Nahri

Kilopat
Makaleler
1
CS:GO rekabetçi kasıyorum, keleş 2'den 1'e düştüm demin. Genelde maçlarda ilk 2 içerisindeyim. Takım kurabileceğim bir site var mıdır veya nereden bulabilirim? Yabancı, Türk fark etmez. Sitenin adını biliyordum ama unuttum. Ayrıca sizlerden de Aim'i ve oyun bilgisi iyi olanları da davet ediyorum. Steam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncu bulmak için Unlost'un Discord Sunucusunu kullanabilirsin. Düzgün oyuncu bulmak biraz sabır istiyor ama bulunca sağlam bulunuyor :) Zamanında ekibi oradan toplamıştım.

@Silinen üye açıkcası takım yüzünden kaybettiğim için bir takım kurma çabasındayım. Toxic ve oynamayı bilmeyen hantal oyunculara katlanamıyorum. Kaybetsem bile her ne kadar sakinde kalsam takım arkadaşım toxiclik yapıp sinirlendiriyor. Kısacası böyle yani.
@passat aim'in ve oyun bilgin ne düzeyde?

İstersen ekleyebilirsin, rankım Nova 3 (Nova Master'dan düştüm). Siteler hakkında bilgim yok
Hocam biz seninle nereden tanışıyoruz? :D Steam profiline bakınca farkettim, arkadaşmışız.
@Silinen üye açıkcası takım yüzünden kaybettiğim için bir takım kurma çabasındayım. Toxic ve oynamayı bilmeyen hantal oyunculara katlanamıyorum. Kaybetsem bile her ne kadar sakinde kalsam takım arkadaşım toxiclik yapıp sinirlendiriyor. Kısacası böyle yani.
Dostum tam benim aradığım insansın. Bizim ekip dağıldı. 5 kişi 1.5 ayda Supreme'e çıkmıştık. Yaz tatili işler güçler derken ekip kayboldu. Yeni ekip kurucam. Seni de alabilirim istersen.

Fena değil, genelde 1. veya 2.yim (tek girdiğim maçlarda)

Hocam biz seninle nereden tanışıyoruz? :D Steam profiline bakınca farkettim, arkadaşmışız.

Dostum tam benim aradığım insansın. Bizim ekip dağıldı. 5 kişi 1.5 ayda Supreme'e çıkmıştık. Yaz tatili işler güçler derken ekip kayboldu. Yeni ekip kurucam. Seni de alabilirim istersen.
Senin CS:GO'ya adam arıyorum konuna yazmıştım galiba, ordandır :D

Rankını biraz daha yükseltince, beni de ekle, takılırız.
Rank: LE

Yeni konular

Geri
Yukarı