CS:GO rekabetçi uzun kısa fark var mı?

Hayır fark yok sadece biraz daha az XP veriyor. Benim normal maç atmaya vaktim olmadığı için hep kısa giriyorum güven faktörünüz yüksekse bir şey olmaz.

Elo sistemi raunt üzerinden verilir dolayısıyla kısa maç attığınız zaman daha az elo alırsınız.
Bu durumda rank atlama durumunuz uzar.

Kısa maçları hileciler istila etti takip ettiğim birkaç hileci var sürekli kısa maç giriyorlar, o yüzden hiç girmiyorum kısa maça.
Örnek olarak 2 tanesini atayım bu adamlar nasıl ban yemiyor anlamadım kullandıkları hileye kadar buldum karşıma geldiklerinde rozetleri, envanterleri, Steam levelleri iyiydi inanamadım neredeyse hepsinin bıçağı vardı o yüzden kafayı taktım.
-

Hocam hileciler donanımsal olarak hile yaptıkları için tespit edilemiyorlar maalesef.
Raspery ile hile yapabilirsiniz sizde.

Elo sistemi raunt üzerinden verilir dolayısıyla kısa maç attığınız zaman daha az elo alırsınız.
Bu durumda rank atlama durumunuz uzar.

Hocam hileciler donanımsal olarak hile yaptıkları için tespit edilemiyorlar maalesef.
Raspery ile hile yapabilirsiniz sizde.

Hocam donanımsal olarak nasıl hile yapıyorlar merak ettim açıkçası.

Hocam yabancı bir YouTuber bu işi yapan bir hacker ile konuşuyor videoda Türkçe altyazı var çalışma mantığını anlayabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kısa maçları hileciler istila etti takip ettiğim birkaç hileci var sürekli kısa maç giriyorlar, o yüzden hiç girmiyorum kısa maça.
Örnek olarak 2 tanesini atayım bu adamlar nasıl ban yemiyor anlamadım kullandıkları hileye kadar buldum karşıma geldiklerinde rozetleri, envanterleri, Steam levelleri iyiydi inanamadım neredeyse hepsinin bıçağı vardı o yüzden kafayı taktım.
-

Arkadaşım legit hile kullanıyor ve hesabında 1500DOLArlık karambit var gel oynayalım diyor kabul etmiyorum bırak şu hileyi diyorum ama anlamıyor ben ban yemem deyip duruyor.

Hocam Videoyun bir yayınında Escape From Tarkov hilecisini anlatmıştı, yanlış hatırlamıyorsam adam PCIe üzerinden network kart ile internetten gelen datayı klonlayıp yanındaki bilgisayara aktarıyordu oradan da haritadan bakar gibi oyuncuların konumunu görüyordu.

-

O adamlar nasıl ban yemiyor? Anlatayım örneğin ben 10 maç attım diyelim, bunun 9 maçını report yemeden legit bir şekilde çaktırmadan hilemi kullandım diyelim, son 1 maçta mevlana bile açsam ban yemem. YouTube'da bir hile satıcısından dinlemiştim.

Hocam aslında gaben bilerek hile korumasını getirmiyor ya da güncellemıyor.

Aslında zekice güzel para kazanıyor :D hile kulananlar ban yediğinde gidip Prime alıyorlar ve oradan para kazanıyor vazlaca gaben.

Benim bir arkadaşım 6 rozetli Full + Full hesapta hile açıyor 3 yıldır VAC yemedi ama dun yedi desteğe yazdı VAC'ı kaldırmışlar :D

Kanka destekle VAC ban kaldırılamaz ne yaparsa yapsın. Benim arkadaşım da aynı şekilde ban yedi hile açmadığını söylüyor desteğe yazdı 6 ay falan oldu hâlâ uğraşıyor.

O adamlar nasıl ban yemiyor anlatayım örneğin ben 10 maç attım diyelim bunun 9 maçını report yemeden legit bir şekilde çaktırmadan hilemi kullandım diyelim son 1 maçta mevlana bile açsam ban yemem YouTube'da bir hile satıcısından dinlemiştim.

Kanka destekle VAC ban kaldırılamaz ne yaparsa yapsın benim arkadaşım da aynı şekilde ban yedi hile açmadığını söylüyor desteğe yazdı 6 ay felen oldu hâlâ uğraşıyor.

Zaten Steam de bunu söylüyor VAC ban hiçbir şekilde kaldırılamaz diye araştırabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı