Steam CS:GO rekabetçi yetenek grubu rütbe atlamıyor

Garip gelebilir ama günde 1 veya birkaç günde 1 maç atıp iyi oynarsan daha hızlı yükseliyorsun. Bu videoda sebebi anlatılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yoldaşta 1 ay arayla 3 maç attım rütbem ilk nova 1 sonra mge şu an birinci sınıf üstün usta, Inferno'da oynadım farklı haritalarda oynamadım. İşin garip tarafı sürekli oynayarak global olan arkadaşımdan daha iyi oynadığım :).

Yoldaşta 1 ay arayla 3 maç attım rütbem ilk nova 1 sonra mge şu an birinci sınıf üstün usta, Inferno'da oynadım farklı haritalarda oynamadım. İşin garip tarafı sürekli oynayarak global olan arkadaşımdan daha iyi oynadığım :).
Ben 1 aydır falan normal rekabetçide aynı ranktaydım üst üste 3 kez kaybetsem de düşmüyordu. Ben de aynı haritada oynadığımdan mı acaba diye Nuke girdim ve berabere bitmesine rağmen rank atladım. Sonra başka mapte 1 maç kaybettim ve yine düştüm sen hep Inferno'da oynayarak nasıl rank atladın? Yoldaşda farklı mı?

Ben 1 aydır falan normal rekabetçide aynı ranktaydım üst üste 3 kez kaybetsem de düşmüyordu. Ben de aynı haritada oynadığımdan mı acaba diye nuke girdim ve berabere bitmesine rağmen rank atladım. Sonra başka haritada 1 maç kaybettim ve yine düştüm sen hep Inferno'da oynayarak nasıl rank atladın? Yoldaşda farklı mı?

Yoldaşta map ve oyuncu haricinde bir fark yok. Tek yaptığım, rütbemi alıyorum silinmesini bekliyorum ve yeniden rekabetçi giriyorum.

5 yıldır gümüş1'im nasıl iş bu ya :) ama bu rank ayda bir mi siliniyor? Haftada 3-4 maç oynuyorum bazen iki haftada bir girdiğim oluyor etkiler mi?

Steam CS:GO kişisel oyun verisi sayfasındaki matchmaking sekmesinin görselini atabilir misin?
O nerede hocam?

5 yıldır gümüş1'im nasıl iş bu ya :) ama bu rank ayda bir mi siliniyor? Haftada 3-4 maç oynuyorum bazen iki haftada bir girdiğim oluyor etkiler mi?
Etkiler diye biliyorum hocam, anlamadım gitti ne zaman atlayacağız?

Geri
Yukarı