CS:GO rekabetçide maçtan ayrılmak güven faktörünü düşürür mü?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Arkadaşlar benim Enes diye bir arkadaş var. Rankı Nova 1 ben de ranksızım. Dün onunla 1 rekabetçi maçı girdik kazandık. Bugün 2. kez girecektik 1 seferinde troller geldi. Tekrar troll gelmesin diye bu sefer oyuncu ara kısmından adam davet ettik. 3 kişi geldi. Adamların CS:GO leveli 20, Steam leveli 14'dü. Öyle olunca da hile olmayacağını düşünüp maçı başlattık. Adamlar oyuna girince chate "ben açıyorum" yazdı. Sonra "pardon, Ömer DC gel" dedi. Oradan arkadaşını DC'ye çağırdı. Orada ben açıyorum dediklerini duyunca zaten hile olduğunu çok net anladık. Adamın biri Legit (belli etmemeye) çalışıyordu ama 24'e 0 gidiyordu. Adamın da aim kafaya kitleniyordu ama güya Legit oynuyormuş. Karşı takımda herkes chate "ez VAC" diye spamlıyorlardı. Adama chatten "çok belli ediyorsun Overwatch'a düşeceksin" dedim. Öyle deyince de "ben adam vurmayım size salayım siz vurun" dedi. Ben bunların hile olduğunu anlayınca bu maçı kazanmak istemiyordum çünkü bunlar ban yiyince hem galibiyet silinecek hem de önceden 1 maç kazandım, bu seferde hilelilerle 2. maçı kazanırsam 24 saatlik bekleme süresi vereceğini biliyorum. Ve zaten bunlar ban yiyince de galibiyet silinecek. Yani boşa 24 saat bekleyeceğim ve boşa oynuyorum gibi oldu. Maç 15-6 olunca ben maçı terk ettim. Sizce güven faktörüm düşmüş müdür? Ve lobide adam davet etmeden tek başıma rekabetçi aratırsam ve takımımda hile varsa gene maç silinir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyuncuların Güven Faktörünün neye göre düşüp arttığı hakkında henüz Valve tarafından net bir açıklama yapılmadı. Ama sorunuza gelecek olursak maçı terkettiğiniz için güven faktörünüz etklienecektir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı