CS:GO RMR 2020 sticker fiyatları artar mı?

Ya madem bu kadar artacak alsaydın benim elimde 3000 TL'lik gold sticker var navinin biliyorum ki konuşuyorum artıcak %30-%40 ondan sonra 3-4 sene hiçbir şekilde oynamayacak fiyatı bilip bilmeden konuşmayın.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @121228 gül gül şimdi konuşamıyorsun emoji at bir şey biliyorum ki konuşuyorum ben hiçbir şey bilmeden konuşturuyorlar ya sizi. Forumun en büyük sıkıntısı bu işte.

Ya madem bu kadar artacak alsaydın benim elimde 3000 TL'lik Gold sticker var navinin biliyorum ki konuşuyorum artacak %30-%40 ondan sonra 3-4 sene hiçbir şekilde oynamayacak fiyatı bilip bilmeden konuşmayın.
@LAPSEKİLLİ BIG SMOKE @121228 gül gül şimdi konuşamıyorsun emoji at bir şey biliyorum ki konuşuyorum ben hiçbir şey bilmeden konuşturuyorlar ya sizi. Forumun en büyük sıkıntısı bu işte.

Eski bir konuyu yeniden açtım fakat bir de şu yandan düşün Valve tarihte ilk kez her takıma özel bir altın sticker yaptı diğer prof. Oyuncuların adlarına değil eğer ki sonraki major da her takıma özel altın sticker çıkartmalarından yapmazlarsa (ki büyük ihtimalle öyle olacak ) bu altın stickerlar varya deli gibi artacak ve tarihte ilk kez yapılan bir şey ilkler her zaman daha pahalı olur emin ol.

Geri
Yukarı