CS:GO sticker fiyatları artar mı?

Konuya mesaj yazan arkadaşlar olaya CS:GO sticker olarak bakmış. Asıl bakılması gereken fnatic bir sticker olması. Şimdi pazarı açtığımız zaman karşımıza şu çıkıyor;

Eki Görüntüle 1890186

Görebileceğiniz gibi ilk 7 farklı zamanda çıkmış olan fnatic sticker'larının hiçbirisi Paris gibi değil. Hepsi arkaplanlı ve iğrenç duruyor;

Eki Görüntüle 1890188

Aralarında sadece benzeyen bu o da 2014 yılında çıkmış ve Steam üzerinde satan 1 kişi bile yok. O yüzden tek alternatif Paris 2023 Sticker'ı. Bu sebeple holo veya glitter alacaksanız listenize fnatic ekleyebilirsiniz.

Hocam ben bu işlerden pek anlamıyorum :D yani artacak mı diğerleri kötü olduğundan dolayı yoksa düşecek mi?

Ya kanka bir sticker 100₺den bu devirde nasıl 1K nasıl 500 olsun Max 50₺ artar skin almak daha mantikli.

Skin ile sticker arasındaki fark ne :D ikisi de aynı şeyler sonucunda artıyor ki zaten artmasa neden yatırım yapsın onca insan.

Skin ile sticker arasındaki fark ne :D ikisi de aynı şeyler sonucunda artıyor ki zaten artmasa neden yatırım yapsın onca insan.
Stickerlerin çok artacağını sanmıyorum arasında çok fark var skin fiyatları zaten uçacak yığılma olup ztn 3 ay 5ay sonra skin fiyatlarına bakmanız dileğiyle cs2 çıkmadan ne alırsanız o kârdir.

Yeni konular

Geri
Yukarı