CS:GO Ruslarla oynamayı engelleme

Sence türk lobilerine nereden girildiğini biliyor muyum Fırat? o soru işaretini avrad-ı mahil bölgene yerleştirmeyeyim. Yardımcı olacaksınız şu tripleri bırakın öyle yardımcı olun.
Başlamadan Ruslara karşı fazla ön yargılı olduğunuzu belirtmek istiyorum, sorun onların Türkçe veya İngilizce bilmemesi değil sizin Rusça bilmemeniz. İkinci olarak Türk lobilerine girmek için oyun arayüzünden sağa kaydırdığınızda bir sekme açılacak, orada baz istasyonu gibi bir simge olacak oradan oyun arayanları görebilirsiniz. Solda oyna'nın altında da ayrıca sizin görünebilirliğinizi aktifleştirip davet bekleyebilirsiniz. Rankınız nova altıysa muhtemelen kimse sizi lobinize almaz.

Başlamadan Ruslara karşı fazla ön yargılı olduğunuzu belirtmek istiyorum, sorun onların Türkçe veya İngilizce bilmemesi değil sizin Rusça bilmemeniz. İkinci olarak Türk lobilerine girmek için oyun arayüzünden sağa kaydırdığınızda bir sekme açılacak, orada baz istasyonu gibi bir simge olacak oradan oyun arayanları görebilirsiniz. Solda oyna'nın altında da ayrıca sizin görünebilirliğini aktifleştirip davet bekleyebilirsiniz. Rankınız nova altıysa muhtemelen kimse sizi lobinize almaz.
Ruslara karşı önyargılı değilim dostum, inan onlarca kez iletişim kurmaya iyi bir takım arkadaşı olmayı denedim. Adamlarla anlaşamıyoruz, SUKA SUKA diyip duruyorlar. Rakipte rus, takımdakilerde rus hiç bir şey anlayamıyorum. Ruslara özel bir oyun olmadığı için sorun nasıl benim rusça bilmemem olabilir? objektif bakın ve empati yapın anlayabilirsiniz. Lobi bilginiz için teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı