CS GO RX 570 FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10

kuyt5252

Hectopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci (Talebe)
Selamlar ben CS:GO'da 250-300 FPS alırken şimdi 150-190 arası FPS alıyorum oyun çok akıcı değil ve oyunu ilk açtığım 50.saniye ya da oyunu açtıktan 1 dakika geçtikten sonra dıt dıt dıt bip bip bip gibi bir ses geliyor Radeon chill açık değil neden olmuştur sizce bu FPS düşüklüğü oyundaki bütün ayarlar eskiden 250 300 FPS aldığım ayarlarla aynı ayarlarım en düşükte dediğim gibi oyun açıldığında 50.saniyede veya 1.dakikada dıt dıt dıt bip bip bip gibi bir ses geliyor Radeon chill açık değil baktım kontrol ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eski Driver'lardan birine dönün. AMD sürücü konusunda son 2 aydır batırdı.
Sizin önerdiğiniz bir sürüm varmı + bide şey neden oluyor cs go açıldığında 50. saniyede veya 1.dakikada dıt dıt dıt gibi bir ses geliyor 3 veya 4 kere geliyor radeon chill açık değil kontrol ettim.
Eski Driver'lardan birine dönün. AMD sürücü konusunda son 2 aydır batırdı.
Malesef Adrenalin 2020 Edition 19.12.2 Recommended (WHQL) Bu Sürümden eskisini indiremiyorum zatende bu sürüm tavsiye edildiği için öncedende bunu kullanıyodum driver i full silmiştim DDU programı ile yine aynı driver i kurucam neyse yapıcak bişi yok amd batırrmış inşallah en yakın zamanda düzeltirler kendilerini....

Dosya Ekleri

• Screenshot_24.png
    Screenshot_24.png
    10,5 KB · Görüntüleme: 38
Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı