CS:GO saat kasma botu için site önerisi

Hocam riske girmeye gerek var mı? Kart düşürme oyunu alın daha iyi. Şu an belki ban riski yok ama belki ileride olacak. Kimse garantisini veremez. Hiç gerek yok bence. Legal mi bu?
Legal bir şey değil sadece sürü psikolojisi hocam. Çoğunluk kullandığı için doğru bir şeymiş gibi düşünülüyor. Yarın Valve bir karar çıkartsa kendi oyunlarıyla ilgili kimse bir şey diyemez. Ayrıca PAYDAY 2 gibi bazı oyunlarda başarım, saat hilesi kullanımı tespit edilirse direk steam'den olmasa bile o oyunun forumundan ban atabiliyor adminler, Valve neden fark ettiklerine atmasın? Zaten gereksiz gösteriş amacıyla yapılan bir şey hiç riske girmeye gerek yok süren uzun olduğu zaman güven faktörün yükselmiyor, 4 bin saatin olduğu zaman hâla silver nova gibi oynarsan da dalga konusu oluyorsun.

Hiç gerek yok geçenlerde karşıma geldi yeni hesap hile olduğu da belli , 2000 saatim var hile mi açacağım diyor :D baktık 1900 saati afk . Yani gerek yok böyle şeylere , 2021 olmuş cs hesabı yeni alan birisi benim için önceki hesabı ban yemiş birisidir. Birde şöyle a*tal bir bahane öne sürüyorlar neymiş efendim karşı taraf açmadığı sürece açmıyormuş :D karşıya bi tane smurf gelse koşa koşa hilesini açmaya giden tipler genelde boost işine girenler. Öyle biri değilsen hiç boş yere mimleme kendini derim.

Hocam arkadaşın dediği doğru singlebooster kullanabilirsiniz VDS alıp ya da PC nizi açık bırakcaksınız benim VDS'im var 7/24 kasıyor.

Geri
Yukarı