CS:GO skin için site önerisi

Yok belirledim bıçağıda en uyguna nereden alırım diye bakıyorum.

★ Classic knife | boreal Forest (field-tested)

Bıçak bu.
Bir.

Gamesatış'ın açık artırmasına katılmayı düşünür müsün? Kafanızda belirlediğin bir bıçak yoksa sadece bıçak olmasına bakıyorsanız o sayede uygun fiyata alabilirsiniz.

@@Kranovar

Bir de açık artırma bildiğimiz açık artırmamı teklif vermeli yoksa teklif verince parayı da çekiyor mu?

Son düzenleme:

Bıçak bu.
Bir.

@@Kranovar

Bir de açık artırma bildiğimiz açık artırmamı teklif vermeli yoksa teklif verince parayı da çekiyor mu?
Açık artırmaya girmek için sadece depozitoyu yatırmak yeterli. Eğer açık artırmayı kaybedersen depoziton geri iade oluyor. Tam bi bilgi almak için sitenin canlı desteğine yazabilirsiniz. Nolur nolmaz sizi yanlış yönlerdirmeyeyim.

Bıçak bu.
Bir.

@@Kranovar

Lootbear'a bir bak derim. ayrıca istersen bu siteden kiralayadabilirsin.
Referanslı linkim (10 gün ücretsiz deneme veriyor): LootBear Marketplace
Referanssız link: LootBear Marketplace

@The night joker merhaba eğer uygun komisyonu az bir site bulduysan paylaşabilir misin elimde değerli bir silahın üstünde değerli bir çıkartma var :D bunu yok fiyatından satmak istemiyorum açıkçası eder fiyatına satmak istiyorum yardımcı olur musun acaba? Açık arttırma konusunda ise bende sana yardımcı olurum.

@The night joker merhaba eğer uygun komisyonu az bir site bulduysan paylaşabilir misin elimde değerli bir silahın üstünde değerli bir çıkartma var :D bunu yok fiyatından satmak istemiyorum açıkçası eder fiyatına satmak istiyorum yardımcı olur musun acaba? Açık arttırma konusunda ise bende sana yardımcı olurum.

Onları satmak için özel isteler vardı galiba çok değerli ise bir araştır eğer düz bir siteye koyarsan kimse almaz çok zor bir ihtimal ama koleksiyoncuların falan baktığı siteler var onları bir araştır.

Geri
Yukarı