CS:GO sadece rekabetçi modda mı kasa düşüyor?

Peki bu level atlama muhabbetinin sınırı var mı yoksa ne kadar oynarsak o kadar level atlama ve kasa yükseltme olasılığımız mı var?
Haftada zaten bi hesaptan en fazla 1 level atlarsınız çünkü hafta başında bonus xp verir. Sonra oynadıkça o bonus xp miktarı düşer. Çok fazla oynayınca da çok az xp verir. Eğer çok oynuyosanız kasa düşürmek için 1'den fazla seçkin hesap alıp. Her hesapta bonus xplerle 1 level kasıp garanti kasayı almalısınız.

Hocam haftada maksimum 1 adet kasa düşürebilirsiniz. Bu bilgi size nereden geldi?
Bilgi nerden geldi diye bir şey mi var hocam oynuyorum ve düşüyor. Daha yeni 2 kasa düşürüp sattım. Her hafta 2 tane sabit düşürüyoruz zaten arkadaşlarla. Çok nadiren 3 oluyor ama 2 kesin gibi.

İnternette de yazmış insanlar bakıyorum şimdi de onlar da 2 tane çıkıyor yazmış. 1 kesin olarak geliyor diğer çıkanlar ise şansınıza kalmış ama çıkabiliyor. Ben de çok rahat çıkarıyorum.

Bilgi nereden geldi diye bir şey mi var hocam oynuyorum ve düşüyor. Daha yeni 2 kasa düşürüp sattım. Her hafta 2 tane sabit düşürüyoruz zaten arkadaşlarla. Çok nadiren 3 oluyor ama 2 kesin gibi.

İnternette de yazmış insanlar bakıyorum şimdi de onlar da 2 tane çıkıyor yazmış. 1 kesin olarak geliyor diğer çıkanlar ise şansınıza kalmış ama çıkabiliyor. Ben de çok rahat çıkarıyorum.

Hocam böyle bir şeyin imkanı yok. Lütfen haftada2 kasa düşürdüğünüzün kanıtını atar mısınız?

Gerçekte var olan bir şeyi söylüyorum nasıl imkanı yok. İnternette araştırırsanız 2 kasa düşebildiğini görürsünüz zaten. Nasıl atacağım kanıtı merak ettim ne göstermemi istiyorsunuz :D

Ayrı ayrı maçlarda gelen kutular bunlar. Çıkanları da sattım gitti. Bir daha kutu düşmesine de daha var. Onu bekleyip kutu gelince ekran görüntüsü atıp ikinci kutuyu bekleyeceğime kanıtlamamayı tercih ederim. Kaybettiğim bir şey yok zaten burada.

Gerçekte var olan bir şeyi söylüyorum nasıl imkanı yok. İnternette araştırırsanız 2 kasa düşebildiğini görürsünüz zaten. Nasıl atacağım kanıtı merak ettim ne göstermemi istiyorsunuz :D

Ayrı ayrı maçlarda gelen kutular bunlar. Çıkanları da sattım gitti. Bir daha kutu düşmesine de daha var. Onu bekleyip kutu gelince ekran görüntüsü atıp ikinci kutuyu bekleyeceğime kanıtlamamayı tercih ederim. Kaybettiğim bir şey yok zaten burada.

1688917657925.png

1688917697795.png

Görebileceğiniz gibi haftada sadece 1 adet kasa düşüyor hocam. 1 hafta içerisinde 2 kasa düşüremezsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı