CS:GO seçkin alınınca kâra geçilir mi?

Mehmet Akif T

Hectopat
Yer
Malatya/Yeşilyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Laptop Özellikleri:Ryzen 7 4700U 16GB Ram 256GB Depolama APU ekran kartı.(LAPTOP Lenovo E15)
Meslek
Öğrenci
Günde 1-1.5 saat oynayarak ne zaman kara geçmeye başlayabilirim? Ona göre Valorant'dan CS:GO'ya geçeceğim.

Seçkin + Operasyon alırsan evet. Diğer türlü hayır.

Haftada 1 kasa ve seviye atlamanızda eşya düşüyor. Ne kadarlık öğeler düşer, şansa bağlı. Ortalama 50 kuruş deseniz, 130TL seçkin haftalık 0.50 kuruş düşen öğeler = 260 Hafta sonra. Tabi bu en kötü ihtimal ile.

Seçkin almak yerine FACEIT Premium almanız daha mantıklı olur. 1 ayda görevleri yaparak direk kazanırsınız. ( Görev dediğim 1 ayda 60Win al vs gibi). Hem oyunda hileci sıkıntısı yok, rahat bir şekilde oynuyorsunuz. Sunucuları 128 tick. Üç Ay da bıçak aldığımı biliyorum.

Yeni operasyon çıktığı zamanlarda kasa düşürebilirsen kısa sürer. Fakat emin ol (127 TL idi seçkin zannedersem) 0.20 kuruş, 0.50 kuruş, 1.50 TL gibi düşen skin ve kasalarla aylar sürer, ve öyle 5-6 ay gibi değil, 30-40 ay.

16 TL'ye almıştım zamanında, 2555 saat sonucu operasyon olmadan 450 TL'lik item düşürmüştüm. Şimdi hepsini satıp oyun aldım.

Geri
Yukarı