CS:GO seçkin almak mantıklı mı?

AFK sistemini bilimiyorum 1 ay oldu alalı ve rahat 50 100 lira kazandım çok mantıklı alın.

AFK sistemini bilimiyorum 1 ay oldu alalı ve rahat 50 100 lira kazandım çok mantıklı alın.

1-2 hafta önce fiyatı 80TL idi şu an 270TL halen mantıklı mı tam emin olamadım her gün sürekli oynuyor musunuz?

20 saatte 4 kasa dusurdum toplam.

1-2 hafta önce fiyatı 80TL idi şu an 270TL halen mantıklı mı tam emin olamadım her gün sürekli oynuyor musunuz?

1-2 hafta önce 80 TL olan nedir? Seçkinse yanılıyorsunuz.
Asıl soruya gelirsek, alınır. Oynarken keyif alıyorsunuz, üstüne haftada 1 sandık garanti düşüyor, yavaş yavaş parası çıkıyor. Çıkmasa bile hangi oyunu aldığınızda parasını çıkarma şansı sağlıyor ki?

Afk kalırsanız item düşmez seviye atlayınca veriyor o itemi oynamanız lazım. Uzun rekabetçi girmenizi tavsiye ederim seviyeniz düşükse 1 ya da 2 maçta level atlarsınız 4 kat exp bonusu var çünkü.
2. kasa ise eskiden kolay düşüyordu son güncellemelerden sonra oranları baya kıstılar sanırım bana da düşmüyor. Haftada 1 kasa ve 1 skin garanti yine de. Skin genelde 1 2 TL'lik oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…