CS:GO seçkin almak mantıklı mı?

İmkanı yok 4 kasanın. 2. kasa bile çok düşük ihtimalle düşüyor diye biliyorum. Çok şanslıysa salı sabahı 2 kasa düşürmüştür, salıyı çarşambaya bağlayan gece de sıfırlanıyor sandık düşme ihtimali, sıfırlandıktan sonra da 2 adet düşmüştür fakat o bile çok zor.

1-2 hafta önce 80 TL olan nedir? Seçkinse yanılıyorsunuz.
Asıl soruya gelirsek, alınır. Oynarken keyif alıyorsunuz, üstüne haftada 1 sandık garanti düşüyor, yavaş yavaş parası çıkıyor. Çıkmasa bile hangi oyunu aldığınızda parasını çıkarma şansı sağlıyor ki?

80TL gibi hatırladım, seçkin fiyatını. Yanlışım hatırlamışım. Ne gibi bir değişiklik veriyor tam olarak keyif nasıl alacagım seçkin oldugunda.

80TL gibi hatırladım, seçkin fiyatını. Yanlışım hatırlamışım. Ne gibi bir değişiklik veriyor tam olarak keyif nasıl alacagım seçkin oldugunda.

Seçkin oyunu değiştirmiyor. Oyunun kendisi keyif veriyor diye dedim. Ve karşına gelecek olan hileleri azaltacağı için yine fayda sağlıyor. Seçkin olmadan kasa da düşmüyor zaten.

Dereceli kısmı açılıyor rütbe geliyor. Oyun zaten biraz üst rütbelerde keyif veriyor diyebilirim. Seçkin olmadan oynamanın çok mantığı yok hileler gelip durur sürekli. Yeni kasa falan gelirse ve direk düşürürsen 150 TL cepte zaten.

Dereceli kısmı açılıyor rütbe geliyor. Oyun zaten biraz üst rütbelerde keyif veriyor diyebilirim. Seçkin olmadan oynamanın çok mantığı yok hileler gelip durur sürekli. Yeni kasa falan gelirse ve direk düşürürsen 150 TL cepte zaten.
hilelere ben alıştım aslında :D ama hileyi oylamayanlara aşırı uyuz oluyorum, bot gibiler.

CS2 de seçkin devam eder mi?

CS2 de seçkin devam eder mi?

Evet ediyor.

3 haftadır 10 TL'lik kasa düşüren ben üzgün :(

Geri
Yukarı