CS:GO seçkin almaya değer mi?

Düşen itemleri sattığınızda Steam bakiyesi kazandırıyor ya sonuçta. Bunu nakite bile çevirebiliyoruz tabii, insanlara indirimli bakiye satarak.
Düşen itemler ne kadar para ediyor mesela bir anda köşeyi dönme şansınız var mı oyunun parası çıkması etc.

Taksitli satin alimi da bitirdiler. Her seyden vade farki alip uzerine asgari odemeyi yukselttiler. Taksitli alisveris yapmanizi istemiyorlar. Bir gecede faizi yukselttiler, bir gecede 25 bin TL uzeri kredi karti borclarinda 40% asgari odeme getirdiler.
Söylenecek çok şey var da işte avukat tutacak param o kadar yok :)

Düşen itemler ne kadar para ediyor mesela bir anda köşeyi dönme şansınız var mı oyunun parası çıkması etc.
O kadar yüksek düşen ben şimdiye kadar görmedim. Haftalık ortalama 30 TL civarı düşüyor bana.
@MidI0ck, o kadar büyük değerler kazandıracağını düşünmüyorum, en azından ben tanık olmadım.
Yaz indirimleri döneminde level atlama maçımı attım arkadaşımla, direkt lobi çekti bir bakayım dedim ne düştü? Fabrikadan Yeni Çıkmış Glock 18 nükleer bahçe çıktı :D . O zaman elden ring de indirimdeydi yapıştırdım geçtim. Skin 550-600 arasıydı biraz komisyon ile elden ringin parası tam çıktı. Şans meselesi ama düşük şans böyle bir skin çıkması.

Kral level atlayacak kadar oynayacaksan her hafta iyi ve operasyon gelince bir de operasyon alırsın 400-500 TL arası olur bu dolar kuru ile her türlü cıkartırsın.

Yaz indirimleri döneminde level atlama maçımı attım arkadaşımla, direkt lobi çekti bir bakayım dedim ne düştü? Fabrikadan Yeni Çıkmış Glock 18 nükleer bahçe çıktı :D . O zaman elden ring de indirimdeydi yapıştırdım geçtim. Skin 550-600 arasıydı biraz komisyon ile elden ringin parası tam çıktı. Şans meselesi ama düşük şans böyle bir skin çıkması.

İtem düşme sayısı 10'u geçti diyebilirim seçkin aldığımdan beri. Ben de bekliyorum öyle bir şey fakat henüz görünmüyor, bakalım level atlamama az kaldı. Şans dileyin 🥰

Yaz indirimleri döneminde level atlama maçımı attım arkadaşımla, direkt lobi çekti bir bakayım dedim ne düştü? Fabrikadan yeni çıkmış glock 18 nükleer bahçe çıktı :D. O zaman Elden Ring de indirimdeydi yapıştırdım geçtim. Skin 550-600 arasıydı biraz komisyon ile Elden Ring'in parası tam çıktı. Şans meselesi ama düşük şans böyle bir skin çıkması.

Konu açmıştınız görmüştüm, hayırlı olsun.

Ya da bir konuda ss atmıştınız.

İtem düşme sayısı 10'u geçti diyebilirim seçkin aldığımdan beri. Ben de bekliyorum öyle bir şey fakat henüz görünmüyor, bakalım level atlamama az kaldı. Şans dileyin 🥰
Çok da CS oynayan biri değilimdir. Özellikle CS2yi duyduğumdan ve betayı gördüğümden beri bıraktım gibi bir sey oyunu. Bir akşam aklıma esti oynadım biraz çıktı. Kolay gelsin size de düşürürsünüz insallah. İlk başlarda fark etmedim dedim 5 liralık skin düştü yine dedim( grafiğine baktım) sonra pazara bir girdim şok oldum. Çok güzel bir duygu :D

Konu açmıştınız görmüştüm, hayırlı olsun.

Ya da bir konuda ss atmıştınız.
Eyvallah hocam, konu değil de belki konu içinde bir mesajımda geçmiş olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı