CS:GO seçkin hesap vs Premium'suz FACEIT

Tekila Harun

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşımla CS:GO seçkin hesap almaya karar vermiştik ama şimdi FACEIT diye bir şeyin olduğunu öğrendik. Sizce hangisi daha mantıklı? Ben yıllardır CS oynarım aimim de iyidir, arkadaşımın aimi de fena değil ama map bilgimiz falan zayıf. Bu FACEIT'te oynama süresi veya başka şeylerin sınırı var mı? Bir de kaydolmak için nelere sahip olmamız gerek?

Ayrıca çok oynayacak vaktimiz yok, haftada 4-5 el falan anca oynayabiliriz. Seçkin hesap aldıktan sonra rekabetçide falan hile durumu nasıl olacak? Biz şu an seçkin olmadan oynuyoruz ama nerdeyse hiç hile gelmedi seçkinde durumlar nasıl? FACEIT bizi aşar gibi seçkine daha yakınız.

Son düzenleme:
Çok oynanmiyorsa seçkin almak daha mantıklı, oyunda fazla hile yok başlarda güven faktörü düsük olduğu için fazla reportlanan smurfler gelebilir. FACEIT biraz daha rekabetçi ortam oluyor fazla oynamadan üst levellere çıkılmaz.

Hocam yanlış anlamayın. Ben Rekabetçi dönemlerinde (1-2 yıl önce) MG2 idim. Her maç 30-40 falan vuruyordum yani Aimim iyi idi. FACEIT başlayayım dedim. Hesap açtım falan, bir girdim çıkar çıkmaz ölüyorum. Normal Rekabetçide 35 vuran ben FACEIT'de 13 anca vurabildim. FACEIT biraz zor. Ya da bana iyiler denk geldi, bilemiyorum.
Ayrıca çok oynayacak vaktimiz yok, haftada 4-5 el falan anca oynayabiliriz.
Seçkin Hesap daha mantıklı. Haftada 3 el garanti atacaksanız alın.

Hocam CS:GO'yu tam bilmeden FACEIT de ezilirsiniz. Ben bile sprayim kotu diye başlamiyorum mmde globalim halbuki FACEIT'e oyunu kafanda bitirmedigin sürece baslama.

Seçkin almaya karar verdik sağ olun. Bir de CSGO ayarlarını nerden yapabilirim hem CSGO üzerinden hem de AMD Software üzerinden görüntü ayarı vs. yapmak istiyorum buna dair bir rehber var mı bildiğiniz? Oyunda işe yarayacak kodlara vs. nereden ulaşabilirim?

Hocam YT'de 1000LERCe video vardır. Kendin deneye deneye sana uygunu bulursun zaten. %90ı ayni kodları soyler. Sonra o kodları steam profiline falan yaz lazim olduğunda koplayıp yapistirirsin. Bende o şekilde bulmustum zamaninda. AMD icin bilemiyorum.

Al bir kod yazayim w tusuna bastiginda kan mermi izlerini falan siler.
bind "w" "+forward; r_cleardecals 1

Geri
Yukarı