CS:GO seçkin hesapta sürekli hileler geliyor

sametceleb1

Hectopat
Makaleler
1
Gittim sırf hile gelmesin diye parayla Prime aldım yok arkadaş gene geliyor gene geliyor kurtuluşu yok bunlardan. Övgü alsam işe yarar mı acaba? Bir de rozetim yok diye mi hile geliyor sürekli? Ya bu neymiş arkadaş zevk almak için giriyoruz oyuna yaşadıklarımıza bak. Her gün küfür ettiriyor günaha sokuyorlar insanı vallahi ya kafayı yersin böyle giderse.

Gittim sırf hile gelmesin diye parayla Prime aldım yok arkadaş gene geliyor gene geliyor kurtuluşu yok bunlardan. Övgü alsam işe yarar mı acaba? Bir de rozetim yok diye mi hile geliyor sürekli? Ya bu neymiş arkadaş zevk almak için giriyoruz oyuna yaşadıklarımıza bak. Her gün küfür ettiriyor günaha sokuyorlar insanı vallahi ya kafayı yersin böyle giderse.

Etkinleştirdiniz mi? YouTube üzerinden bir daha seçkin hesap yükseltmesi nasıl yapılır adlı videolara göz gezdirmenizi istiyorum.

Ya dostum bu benim yaklaşık 4-5 aydır haftada en az 10 kere rekabetçi girerek gözlemlediğim bir şey. Sizi pata küte vuran adama hemen hile damgasını yapıştırıyorsunuz. Ben daha 1 kere hileye rastlamadım.

O parayla satılan övgüler sadece görüntü pin almanızı öneririm sunuculara girip insanlardan size övgü atmalarını rica ederseniz işinize yarar.

Ya dostum bu benim yaklaşık 4-5 aydır haftada en az 10 kere rekabetçi girerek gözlemlediğim bir şey. Sizi pata küte vuran adama hemen hile damgasını yapıştırıyorsunuz. Ben daha 1 kere hileye rastlamadım.
Cidden profilim hile yazılarıyla doldu benim 😁 Artık hoşuma gidiyor hile diye ağlamaları.

Hocam arkadaşlarla CS giriyorduk (herkes seçkin) 10 oyun attık 8'inde hile 5'inde mevlana geldi. Ve sürekli gelmeye devam etti. Bizde en azından 1 2 kill alalım diye wh açtık. Bu arada abartmadık da hileyi. Biz ban yedik ancak mevlana açıp baseden tarayanlar hala yemedi. Valve anti cheat böyle bir şey işte. Biz bıraktık oyunu siz de bırakın, belki çok ileride Valve'in aklı başına gelir de bir şeyler yapar.

Geri
Yukarı