CS:GO seçkin hesapta sürekli hileler geliyor

Son 5 maçımın 3'ünde hile geldi. 2 karşıya 1 bize, bize geleni atmadık tabii ki.
Hocam arkadaşlarla CS giriyorduk (herkes seçkin) 10 oyun attık 8'inde hile 5'inde mevlana geldi. Ve sürekli gelmeye devam etti. Bizde en azından 1 2 kill alalım diye wh açtık. Bu arada abartmadık da hileyi. Biz ban yedik ancak mevlana açıp baseden tarayanlar hala yemedi. Valve anti cheat böyle bir şey işte. Biz bıraktık oyunu siz de bırakın, belki çok ileride Valve'in aklı başına gelir de bir şeyler yapar.

Hilenin azı çoğu mu olur? Keşke hiç açmasaydınız.

Bir şey diyeyim mi?

VAN Guard, VAC AntiCheat'tan 1000 kat daha iyi çalışıyor, CS:GO Valve anti cheat diye bir şey kullanmamalı direk geçmeli Easy Anti-Cheat veya başkasına kendi hile korumalarını yapamıyorlarsa oyundan bir şey beklemeyin normal bu kadar hile gelmesi.

@suleymandy @Mrr valoranta laf etmiyorum yanlış anlamayın ama bana CS ile aynı zevki vermiyor. CS:GO'da kartal olmama rağmen berbat oynuyorum mekaniklerine
Alışamadım.

Evet, valoranta laf etmiyorsunuz biliyorum sadece sorunuza cevap verdim, CS:GO'daki silah sıkışı ile Valorant'taki aynı değil, CS:GO'da silah alta doğru giderken Valorant'ta random etrafa yayılıyor alışmam benim FPS oyunlarına çok alışık olduğum için 1 saat sürdü oda lobileri vb. öğrenmek içindi, -300IQ veletleri susturduğunuzda aslında çok iyi bir oyun.

Hocam arkadaşlarla CS giriyorduk (herkes seçkin) 10 oyun attık 8'inde hile 5'inde mevlana geldi. Ve sürekli gelmeye devam etti. Bizde en azından 1 2 kill alalım diye wh açtık. Bu arada abartmadık da hileyi. Biz ban yedik ancak mevlana açıp baseden tarayanlar hala yemedi. Valve anti cheat böyle bir şey işte. Biz bıraktık oyunu siz de bırakın, belki çok ileride Valve'in aklı başına gelir de bir şeyler yapar.
Benim de oyunuma gelen mevlana bir buçuk aydır ban yemedi. 5 kişi reportlamıştık takipteyim hala yemedi ban.

Gittim sırf hile gelmesin diye parayla Prime aldım yok arkadaş gene geliyor gene geliyor kurtuluşu yok bunlardan. Övgü alsam işe yarar mı acaba? Bir de rozetim yok diye mi hile geliyor sürekli? Ya bu neymiş arkadaş zevk almak için giriyoruz oyuna yaşadıklarımıza bak. Her gün küfür ettiriyor günaha sokuyorlar insanı vallahi ya kafayı yersin böyle giderse.

Prime veya değil hile her zaman gelir. 2018 de başlamıştım oyuna, seçkinim rozetlerim var 300'den fazla övgüm var ama yine hile geliyor. Övgü botu atmak vs... Ya da övgü almak bir şey değil. Allah'ın lütfu olmuş artık bu. FACEIT girmezseniz hileye katlanırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı