CS:GO seçkin olmasına rağmen kasa düşmüyor

CemGürsoy

Decapat
Daha fazla  
Hesabım seçkin olmasına rağmen hiç kasa düşmüyor idle sunucularına bile girdim gereken her şeyi yaptım 30 saatten fazla oynadım ama arkadaşım bir ölüm kalım maçı atıyor hemen 127TL'lik kasa düşürüyor bana asla kasa düşmedi sadece rank ile gelen kasalardan kazandım maçlarda ilk üçe bile girsem hatta 1.bile olsam kasa düşmüyor rütbem 4 bence şansla alakası yok çünkü 30 saaten fazla baktım yani azıcık şansım olsa düşer.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hesabım seçkin olmasına rağmen hiç kasa düşmüyor idle sunucularına bile girdim gereken her şeyi yaptım 30 saatten fazla oynadım ama arkadaşım bir ölüm kalım maçı atıyor hemen 127TL'lik kasa düşürüyor bana asla kasa düşmedi sadece rank ile gelen kasalardan kazandım maçlarda ilk üçe bile girsem hatta 1.bile olsam kasa düşmüyor rütbem 4 bence şansla alakası yok çünkü 30 saaten fazla baktım yani azıcık şansım olsa düşer.

Bende 1-2 haftadır oynuyorum bana da hiç düşmedi. Sadece bir tane spray geldi. Şans işi diye biliyorum.

tamamen şans,ben de bir hafta önce seçkin aldım fakat bana da düşmüyor,değişik oyun modları oynayın silah yarışı yıkım falan oynayın belki düşer,ancak kesin bişey diyemem düşer diye,tamamen şans.

Şimdi bir el DM attım 3TL'lik kasa düştü.

Size kasa düşmüş ama sizin istediğiz fiyatı yüksek olan kasa bence?
knk rank atlayarak kasa düştü diyorum o sayılmaz ben rank atlamadan düşen kasalardan bahsediyorum hiç düşmedi

Ben 21. Seviye olup bedava seçkin aldım. Şuana kadar en az 300 lira kazandım cs üzerinden.
aga benim sorum ile ne alakası var

Yeni konular

Geri
Yukarı