Steam CS:GO Seçkin'e zam mı geldi?

Bedava Prime kastığım 3 hesabım olan ben:
Nd9GcSKK7p8c_SDnf2toeJOuWnhOixcm-KZxFkhBQ&usqp=CAU.jpg

Haftada 60 TL'yi eforsuz vermiyor kankam, iyi zaman harcaman gerekiyor. :) O sırada giden zamanı düşün. Ve CS kasan insan her türlü alır zaten demek istediğim sıradan kitle almaz bu fiyata.
Dizi vs. izlerken arkada açık bırakıyorum kasa düşüyor. Oynamıyorsanız bile denemenizi tavsiye ederim. Bazen çabucak düşüyor bazen saatlerce düşmüyor ama arkada zaten bilgisayarı yormadığı için sıkıntı yok bence.

Valve yeterince iyi fiyatlandırma yaptı. 499 TL olması lazım en kısa zamanda. Bu ekonomiye göre hâlâ bedava oyun.
Hayır bu görüşe katılmıyorum. Euro fiyatı ile 307 TL'ye satılıyor bizde 275 TL'ye satılıyor. İyi bir fiyatlandırma değil kesinlikle. SteamDB üzerinden bakarsan Valve kendi fiyatlandırmasını %85 farkla aşmış. Yatırım için almak isteyenlere bir şey demedim, sadece standart kitleye hitap ettim.
IMG_20230503_131559.jpg

God of War'ı 40 saatte bitirsek CS'yi 4000 saatten fazla oynasak değil mi hangisi mantıklı geldi sana?
Standart bir kitle CS'yi 4000 saatten fazla oynar mı sence :D? Madem lafı başka bir yere çektiniz, ben de şunu söyleyeyim: Özellikle hikaye seven bir insan God of War'ın, RDR 2'nin bir saatini CS:GO'nun bin saatine değişmez.

Hayır bu görüşe katılmıyorum. Euro fiyatı ile 307 TL'ye satılıyor bizde 275 TL'ye satılıyor. İyi bir fiyatlandırma değil kesinlikle. SteamDB üzerinden bakarsan Valve kendi fiyatlandırmasını %85 farkla aşmış. Yatırım için almak isteyenlere bir şey demedim, sadece standart kitleye hitap ettim.Eki Görüntüle 1764553

Standart bir kitle CS'yi 4000 saatten fazla oynar mı sence :D? Madem lafı başka bir yere çektiniz, ben de şunu söyleyeyim: Özellikle hikaye seven bir insan God of War'ın, RDR 2'nin bir saatini CS:GO'nun bin saatine değişmez.
Bende sana şunu söyleyeyim: Özellikle FPS bu tür oyunları sevenler CS:GO'nun bir saatini o oyunların 1000 saatine değişmez, neymiş efendim zevk meselesiymiş bu para verilmez denmezmiş değil mi?

Bende sana şunu söyleyeyim: Özellikle FPS bu tür oyunları sevenler CS:GO'nun bir saatini o oyunların 1000 saatine değişmez, neymiş efendim zevk meselesiymiş bu para verilmez denmezmiş değil mi?

Arkadaş genel olarak bahsetmiş ama sizin bahsettiğiniz spesifik bir kitle. Ben ikisini de oynayan ve seven biri olarak; GoW'un değeri, rekabetçi oyunların binlerce katıdır. Rekabetçi oyunlar hap gibidir, çok zeka gerektirmez ve toksik bir kitle tarafından da taciz yemezsin. Hikayeli oyun ve rekabetçi oyunlar insan olsalar; Hikayeli oyun, İyi bir Üniversiteye giden Metalhead olurdu, rekabetçi oyun da tofaşa abart egzoz takıp son ses geçen tip olurdu :)

Yeni konular

Geri
Yukarı