Steam CS:GO Seçkin'e zam mı geldi?

Daha dün Steam'de 249 TL yazıyordu. Bugün alacaktım ama baktığımda 274,95 TL olmuş. Zammı geldi?

Vallahi gelmiş demekki, gelmeye de devam eder muhtemelen. Zamanında nasıl bilmiyorum ama satın almadan hesabıma seçkin geldi. Bende bol bol kardeşime kasa düşürsün diye oynattırmıştım. :) 80 lira değil miydi ya? 🙃🙃

Hayır bu görüşe katılmıyorum. Euro fiyatı ile 307 TL'ye satılıyor bizde 275 TL'ye satılıyor. İyi bir fiyatlandırma değil kesinlikle. SteamDB üzerinden bakarsan Valve kendi fiyatlandırmasını %85 farkla aşmış. Yatırım için almak isteyenlere bir şey demedim, sadece standart kitleye hitap ettim.Eki Görüntüle 1764553

Standart bir kitle CS'yi 4000 saatten fazla oynar mı sence :D? Madem lafı başka bir yere çektiniz, ben de şunu söyleyeyim: Özellikle hikaye seven bir insan God of War'ın, RDR 2'nin bir saatini CS:GO'nun bin saatine değişmez.
Abartmayın hocam. Tamam o oyunlar güzel ama 1 2 kere bitirdikten sonra yüzüne bakmayacaksınız. CS benim 500 saat var hala sıkmadı ve daha yolun başında sayılırım rütbem vs. İkisi farklı kulvarda oyunlar.
Arkadaş genel olarak bahsetmiş ama sizin bahsettiğiniz spesifik bir kitle. Ben ikisini de oynayan ve seven biri olarak; GoW'un değeri, rekabetçi oyunların binlerce katıdır. Rekabetçi oyunlar hap gibidir, çok zeka gerektirmez ve toksik bir kitle tarafından da taciz yemezsin. Hikayeli oyun ve rekabetçi oyunlar insan olsalar; Hikayeli oyun, İyi bir Üniversiteye giden Metalhead olurdu, rekabetçi oyun da tofaşa abart egzoz takıp son ses geçen tip olurdu :)
Demek ki siz rekabetçi bir oyun sevmiyorsunuz. Ben bu tür oyunlardan hikayeli oyunlardansa daha çok keyif alıyorum. Sürekli oynayıp kendini geliştirmek daha eğlenceli.

Abartmayın hocam. Tamam o oyunlar güzel ama 1 2 kere bitirdikten sonra yüzüne bakmayacaksınız. CS benim 500 saat var hala sıkmadı ve daha yolun başında sayılırım rütbem vs. İkisi farklı kulvarda oyunlar.

Demek ki siz rekabetçi bir oyun sevmiyorsunuz. Ben bu tür oyunlardan hikayeli oyunlardansa daha çok keyif alıyorum. Sürekli oynayıp kendini geliştirmek daha eğlenceli.
Beni pek anlamamışsın sanırım dostum. Orada inatla saat karşılaştırması yapan bir arkadaşa cevap verdim. Ben düz bir kitleden bahsederken kendisi: "CS'yi 4000 saat oynarlar, ama GOW'u 30 saatte bitirip bırakırlar." dedi. Seni, 500 saatlik CS deneyimin sıkmamış olabilir tabiki ama ben burada genele baktım ve fiyat oranı kurdum. Sonuçta 20 saat oynayan da var 200 saat oynayan da var 2000 saat oynayan da var. Daha iyi anlaşılsın diye soruları tekrar edelim:
1) Standart bir kitle 4000 saat CS oynamaz :D.
2) Rdr 2'nin yüzüne bakarsınız aslında, Rdr Online mevcut çünkü.
3) Zaten ikisi farklı kulvarda oyunlar; amaç, orada arkadaşın ne kadar saçma bir cümle kurduğunu anlatmaktı. Arkadaş saat hesaplaması yapıp oyunun daha iyi olduğunu söylüyordu. Ben ise aksine bu kadar saati normal bir kitlenin oynamayacağını bu fiyata farklı oyunlar tercih edebileceklerini anlattım.

Yeni konular

Geri
Yukarı