CS:GO sensitivity sorunu

Hangi Mouse Pad'i kullanıyorsunuz? Ayrıca Everest bir farenin optiğinin kalitesi tartışılır.
Mouse pad rampage ama ondan yana sorunum yok
Sorun yüksek ihtimal fareden ama bilgisayarda da hata olabilir. Farklı bir fareyle deneyin. Normalde fareler ucuz olsa bile böyle sorun yapmaz. Bir daha da Everest almayın :)
Hocam bilgisayarda ne gibi bir hata olabilir ki? Sanmam ya, bilgisayarıda yeni topladım zaten.
Ucuz fareler genellikle bu sorunu yapıyor. Ben de düşük hassasiyet oyuncusuyum ve bu konuda çok başım ağrıdı. Sensörü iyi bir fareye geçince sorun ortadan kalktı.
Aynen öyle bende bi an önce mousemi değiştiricem.
Cooler Master Master Mouse S veya Corsair Harpoon modellerine bakabilirsiniz.
Corsair’ın mousesi gayet hoşuma gitti ama kalite açısından bişey diyemem benimde fikrim yok ama gayet güzel.

Son düzenleme:
Mouse pad rampage ama ondan yana sorunum yok

Hocam bilgisayarda ne gibi bir hata olabilir ki? Sanmam ya, bilgisayarıda yeni topladım zaten.

Aynen öyle bende bi an önce mousemi değiştiricem.

Corsair’ın mousesi gayet hoşuma gitti ama kalite açısından bişey diyemem benimde fikrim yok ama gayet güzel.
G102 ve önerdiğim 2 model de kaliteli markaların ürünleri. G102 çok daha fazla tercih edilen bir mouse.

G102 kullaniyordum 1 sene once 400 dpi sensivitiy 2.5 rawinput acik fare ivmesi kapali simdi hiz sorunu ile karsilastim ayni mouse 400 dpi 1 sensivitiy oynamak zorunda kaliyorum cok arastirdim gamedvr kapat diyen oldu bi ise yaramadi farkli yollar denedim yine olmadi farkli pc taktim mouse u yine ayni mouse degismeyi dusunuyorum zowie alma niyetim var ama fiyatlarda ucuk alirsam ayni problemle karsilasirsam heralde oyunu silerim 😀

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı