CS:GO serverları virüslü mü?

Daha fazla  
Meslek
kergit kargıcısı
Arkadaşlar ben hep resmi sunuculara giriyorum Malwarebytes raporlara bakayım dedim dolup taşmış trojan blocked hepside CS:GO'dan geliyor.
Bu kötü bir şey mi bir de surf haritasına gircektim harita bende yüklü olmadığı için yüklüyordu fakat bu resmi surf haritası değil.
Bu kötü bir şey mi bilgisayara zarar verir mi bir de Kaspersky Total kullanıyorum o bir uyarı vermiyor sadece bir kere ağ saldırısını engellemiş o kadar.
Am Malwarebytes her şeye trojan diyor 12 yaşındayım ne yapsam bilemedim yardımınıza muhtacım.

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    20,9 KB · Görüntüleme: 96
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    13,6 KB · Görüntüleme: 88
CS:GO sunucularından bilgisayarına virüs bulaşamaz. Topluluk sunucusu oynuyorsan ayrı mesele. Topluluk sunucuları CS:GO'dan ayrı olarak harita indirir, yani başka dosya indirir. Ama ondan da virüs bulaşacağını sanmam. False positive denilen yanlış anlaşılma durumu olduğundan virüs olarak algılamış olabilir.

Düzenleme: Evet, oynadığın topluluk sunucusu Rusya asıllı bir sunucu. Herhangi bir dosyayı virüs olarak algılamıyor, bağlandığın sunucuyu virüs olarak algılıyor. Bunun sebebi sunucudaki bir sistem açığından kaynaklanabilir veya sunucunun güvensizliği olabilir. Şu anlık sıkıntı yaratacak bir durum yok. Çok sıkıntı yapıyorsan o sunucuyu oynamayı bırakabilirsin.

CS:GO sunucularından bilgisayarına virüs bulaşamaz. Topluluk sunucusu oynuyorsan ayrı mesele. Topluluk sunucuları CS:GO'dan ayrı olarak harita indirir, yani başka dosya indirir. Ama ondan da virüs bulaşacağını sanmam. False positive denilen yanlış anlaşılma durumu olduğundan virüs olarak algılamış olabilir.

Düzenleme: Evet, oynadığın topluluk sunucusu Rusya asıllı bir sunucu. Herhangi bir dosyayı virüs olarak algılamıyor, bağlandığın sunucuyu virüs olarak algılıyor. Bunun sebebi sunucudaki bir sistem açığından kaynaklanabilir veya sunucunun güvensizliği olabilir. Şu anlık sıkıntı yaratacak bir durum yok. Çok sıkıntı yapıyorsan o sunucuyu oynamayı bırakabilirsin.

Teşekkürler delka abla/abi seni çözüm olarak nasıl işaretleceğim?

Yeni konular

Geri
Yukarı