CS:GO seviye atlama sistemi (XP) nasıl çalışıyor?

verse1230

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba CS:GO'da 1800 saate yakınım fakat uzun süredir oynamadığım için XP sistemini bilmiyorum. Seviye atladıkça kasa düşme sistemi geldi ve CS:GO'da seviye atlamak kolay mı? XP ne kadar veriyor? Öğrenmek istiyorum.

Uzun maç rekabetçi attığında daha fazla tp alırsın. Her çarşamba günü haftalık tp bonusu veriyor oyun. Mesela maç sonu 400 tp alıyorsan oyun sana bonus varken 1000 tp daha veriyor gibi gibi.

Merhaba CS:GO'da 1800 saate yakınım fakat uzun süredir oynamadığım için XP sistemini bilmiyorum. Seviye atladıkça kasa düşme sistemi geldi ve CS:GO'da seviye atlamak kolay mı? XP ne kadar veriyor? Öğrenmek istiyorum.

Haftalık Boost alıyorsun. Normal XP + Boost yani toplam 1 maçta 1200e yakın geliyor Boost varken, yokken 440 gibi bir değer(kazanılırsa). Çok fazla oynarsan reduced XP gelir bir de.

Yanlış hatırlamıyorsam 5 bin XP'ye falza XP veriyor. Bana ortalama 5 bine kadar, 600-700 XP veriyor. Tabii ki ölme/öldürme puanına göre değişiyor. Level atlamak için ölüm maçı oynuyorum, 1.5 saatte level atlıyorum. Dediğim bu ölme/öldürme oranına göre değişiklik gösterir. Bir de rekabetçi de daha fazla veriyor.

Steam üzerinde oyunculardan birinin oluşturmuş olduğu gerçek açık ve yenilikçi bir rehber mevcut. Rehber için bu linki kullanabilirsin.

Geri
Yukarı