CS:GO shader ayarı nasıl düzeltilir?

furkanharrower

Hectopat
Awp'nin scop parlıyor, önceden simsiyahtı. Shader ayarım en düşükte ve -noubershader işe yaramıyor. Nasıl düzeltebilirim bunu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Düzeltemessin. Valve'in bilerek yükselttiğini düşünüyorum tüm oyuncularda high level'da. Source 2 oyun motoru ile güncelleyebileceksiniz. Sebebi ise source 2 geldiği zaman fps değerleri artacak ve insanların gözünde "FPS Arttı" izlenime vermek.

Düzeltemessin. Valve'in bilerek yükselttiğini düşünüyorum tüm oyuncularda high level'da. Source 2 oyun motoru ile güncelleyebileceksiniz. Sebebi ise source 2 geldiği zaman fps değerleri artacak ve insanların gözünde "FPS Arttı" izlenime vermek.
Teşekkür ederim, peki oyunun lobisindeki arka plan videolarını sildim. Oyunun ayarlarına gidip videos dosyasını sildim, herhangi bir vac falan yermiyim?

Teşekkür ederim, peki oyunun lobisindeki arka plan videolarını sildim. Oyunun ayarlarına gidip videos dosyasını sildim, herhangi bir vac falan yermiyim?
Oyun dosyalarında değişiklik yapmak , silmek , düzenlemek , oynamak her türlü işlem hesabınızı riske atabilir oyun ayarlarından dosyaları doğrula yapın daha sonra tekrar indirin.

Teşekkür ederim, peki oyunun lobisindeki arka plan videolarını sildim. Oyunun ayarlarına gidip videos dosyasını sildim, herhangi bir VAC falan yer miyim?

Yaklaşık iki üç aydır fonts ve videos dosyasını kaldırmış bir şekilde oynuyorum. Her hangi bir sorun ile karşılaşmadım. Shader konusuna gelirsek Valve NVIDIA ve AMD ekran kartları için FPS optimizasyonu sağlamıştı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı