CS:GO silah kasası satılmalı mı?

Arkadaşlar bu konu sahibinin elinde olan silah kasası nedir? Bu kasayı açtı diyelim içinde neler var skin mi? Ayrıca bu kasa neden bu kadar pahalı ve nasıl düşüyor acaba?

Arkadaşlar bu konu sahibinin elinde olan silah kasası nedir? Bu kasayı açtı diyelim içinde neler var skin mi? Ayrıca bu kasa neden bu kadar pahalı ve nasıl düşüyor acaba?

CS seçkin alırsan haftada 1 defa seviye atlayınca rastgele kasa ve skin atar. Evet silah skini. Fiyata gelirsek CS2 duyurulduktan sonra ani bir şekilde arttı. Kuruşluk kasalar 120 TL oldu :D.

CS seçkin alırsan haftada 1 defa seviye atlayınca rastgele kasa ve skin atar. Evet silah skini. Fiyata gelirsek CS2 duyurulduktan sonra ani bir şekilde arttı. Kuruşluk kasalar 120 TL oldu :D.
Hocam bu kasanın fiyatı çok pahalıymış ama. Oyunda level atlayınca bu pahalı kasanın düşme olasılığı o zaman bayağı düşük ihtimal olmalı değil mi?

Hocam bu kasanın fiyatı çok pahalıymış ama. Oyunda level atlayınca bu pahalı kasanın düşme olasılığı o zaman bayağı düşük ihtimal olmalı değil mi?

Nadir drop pool'daki bir kasa. Oyunun çıkan ilk silah kasası o yüzden bu kadar pahalı. Ayrıca içinde nadir skinler bulunduruyor AK-47 Case Hardened, AWP Lightning Strike gibi.
Hangi siteden? Bynogame'den olmuyor.
DMarket kullanmış birisi olarak tavsiye edebilirim. Ayrıca Skinport da yakında Türkiye'de satışları açacak oradan da satabilirsiniz açıldığında.

C2 çıkınca skinlerin fiyatını artıcağını düşünmüyorum. Çünkü şu an herkes CS2 çıksın satarım diyor fakat CS2'nin çıktığı gün yüz binlerce skin satışa konulacak neden fiyat artışı olsun? Hatta düşe debilir bana kalırsa satardım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Elimde CS:GO silah kasası var. Şu an fiyatı 2800 TL ediyor. Bunu bekletmeli miyim, yoksa satıp bıçak almak daha mı mantıklı?

Ben olsam bana kalırsa satıp güzel bir bıçak alirdim.

C2 çıkınca skinlerin fiyatını artıcağını düşünmüyorum. Çünkü şu an herkes CS2 çıksın satarım diyor fakat CS2'nin çıktığı gün yüz binlerce skin satışa konulacak neden fiyat artışı olsun? Hatta düşe debilir bana kalırsa satardım.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen kanka kesin artmaz CS2 çıkınca skinleri zamlı fiyatla alirsin artık :D CS2 bu yalnız hatirlatayim.

Ben olsam bana kalırsa satıp güzel bir bıçak alirdim.

Aynen kanka kesin artmaz CS2 çıkınca skinleri zamlı fiyatla alirsin artık :D CS2 bu yalnız hatirlatayim.

Dostum Steam'de sattığında elinde 2300 TL kalıyor en çöp bıçak 2600TL.

4 milyon aboneli csgo nun en ünlü yıllarını trade ye vermiş birisine mi inanalım yoksa enes9957' ye mi D:

Videoyu izlesen anlarsın zaten.
Knk bı kere skin fiyatları asla düşmez aksine artar şuan skin yatirimi yapanlar kârlı. Sonra zamlı fiyattan skin alip pişman olma ha. Ne komik adamsın düşecek diyor ya hala :D (cs2 bu yalnız)

Geri
Yukarı