CS:GO silah skinleri envanterde gözükmüyor

w1llard

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 5500.
Zotac RTX 3060 12GB.
16 GB Ram.
A520M K V2.
Crucial P3 3D, 500GB.
Dostlar iyi geceler. CS:GO'da silah skinlerim envanter de gözükmüyor, fotoğrafı aşağı bıraktırdım, maçta gözüküyor ama.

20230405202203_1.jpg

İlk defa görüyorum böyle bir şey. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. Olmuyorsa Steam'den olabilir. Son zamanlarda envanter de çöküyor.

İlk defamı oluyor yoksa daha önce de böyle miydi?
Daha önceden beri böyle.

İlk defa görüyorum böyle bir şey. Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayın. Olmuyorsa Steam'den olabilir. Son zamanlarda envanter de çöküyor.
Az önce doğruladım 1 dosya doğrulanmadı, doğrulayıp girdim hala aynı.

Steam'de bir iki haftadır envanter özelliğinde bir sorun var aynısı bende de oluyor Steam'e Update gelince düzelir.
Hocam bunlar 30 kuruşluk skinler diye mi gözükmüyor anlamadım :D

Daha önceden beri böyle.

Az önce doğruladım 1 dosya doğrulanmadı, doğrulayıp girdim hala aynı.

Hocam bunlar 30 kuruşluk skinler diye mi gözükmüyor anlamadım :D

Herhangi bir skini satıp yeniden aynı skini alıp bakar mısınız aynı sorun oluyor mu?

Ben dün akşam skim aldim ve 2 lira ve 3 liraljk skin aldım hicbir sorun yaşamadım cüzdan dan felan para gitti mi?oyun dosyalarını dogrulayin olmazsa güncelleme bekliceksiniz hocam

Ben dün akşam skim aldim ve 2 lira ve 3 liraljk skin aldım hicbir sorun yaşamadım cüzdan dan felan para gitti mi?oyun dosyalarını dogrulayin olmazsa güncelleme bekliceksiniz hocam
Güncelleme mecbur hocam.

Herhangi bir skini satıp yeniden aynı skini alıp bakar mısınız aynı sorun oluyor mu?
Hocam skin alıyım steam cüzdanda var.

Yeni konular

Geri
Yukarı