CS:GO siteleri yasal mı?

184424

Hectopat
Makaleler
2
4-5 yıl önce çok site vardı ve birkaçı güvenliydi. Ben bazılarında item katlıyordum sonra geri alıyordum, hesabıma atıyordum. Hellcase mesela. Bu site güvenli midir ve bir sıkıntı çıkarır mı? 3 yıldır kullanmadığım için sizlere soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı çıkarmaz zaten Valve diyor bu kişiler sizin bilgilerinizi göremez diye.
Hatta bakın

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    16,7 KB · Görüntüleme: 625
4-5 yıl önce çok site vardı ve birkaçı güvenliydi. Ben bazılarında item katlıyordum sonra geri alıyordum, hesabıma atıyordum. Hellcase mesela. Bu site güvenli midir ve bir sıkıntı çıkarır mı? 3 yıldır kullanmadığım için sizlere soruyorum.
Hesap için oluşabilecek tek sorun sahte bir site ile şifrenizin istenmesi olabilir.
Bundan korunmanın en kolay yolu site linkindeki https kilidini kontrol etmektir.
1627372945742.png

Bu kilit varsa hesabınızı çaldırmazsınız ama yine sahte bir siteye item'lerinizi göndermek sizin alacağınız bir risk çünkü site size katlıyormuşsunuz gibi gözükebilir ama scam sitelerde item çekmezsiniz yatırdığınız para çöpe gitmiş olur.
(Not: Hellcase scam değildir güvenlidir.)

çok bilinmeyen sitelere sakın girme çoğu scam

Hepsinde değil ama kumar sitelerinde takas banı yiyebiliyorun o yüzden yeni hesap açıp oradan takas yapsan iyi olur.

Sıkıntı çıkarmaz zaten Valve diyor bu kişiler sizin bilgilerinizi göremez diye.
Hatta bakın.

Hocam Steam'ın giriş arayüzünün aynısının fake versiyonunu kullanan birçok site var. Linki iyice kontrol etmek gerekiyor. Gerçekten Steam mı değil mi diye anlamak için.

Yeni konular

Geri
Yukarı