Çözüldü CS:GO siyah bar kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Recx and Flex

Hectopat
Yer
İzmir
Arkadaşlar CS:GO 4:3 oynarken siyah bar kaldırılıyordu fakat format attıktan sonra kaldıramadım.
Intel HD 520+ 940MX ekran kartı var. Intel'in grafik kontrol merkezine girince ekrandan en boy oranını koru yok sadece 1 seçenek var eskiden vardı ondan dolayı yapamıyorum.
Yardımcı olur musunuz? Çizdiğim yerde eskiden en boy oranını koru ekranı ortala gibi seçenekler vardı. Ama şimdi yok ondan dolayı CS:GO'da siyah barı kaldıramadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yaptığın bütün ayarları eski haline getir, CS:GO'yu istediğin çözünürlüğe ayarla ve kapat çalıştırma seçeneklerine -stretchaspect yaz tekrar açtığında CTRL + ALT + F11 yap siyah barlar kalkacaktır masaüstü çözünürlüğü değişmeden.
CS:GO'yu HD520 üzerinden mi oynuyorsunuz? Format attıktan sonra NVIDIA driverlarını indirdiniz mi? Yüklü ise NVIDIA GeForce Driver'ı üzerinden yapmayı deneyin.

Hocam 940MX ile oynuyorum. Sürücülerin hepsi yüklü. GeForce üzerinden yapmaya çalışıyorum fakat CS:GO'nun ayarlarına ulaşılamıyor hatası veriyor.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-01-10 193306.png
    290 KB · Görüntüleme: 3.882
Çözünürlüğü 4:3 ayarındaki çözünürlüklerden birine getirin ( örnek 1024x768 ). O zaman ölçeklendirme seçeneklerinde "tam ekran ölçeklendir" seçeneği olacaktır.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…