Çözüldü CS:GO siyah bar kaldırma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

raster

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. CS:GO'da çözünürlüğü 4:3 ve 1024x768'e aldım. Yanlarda siyah barlar var bunları nasıl kaldırırım? Birkaç yöntem denedim ama olmadı. AMD ekran kartım var.

Çözüm
Radeon ayarlarından "Ölçekleme Modu" seçeneğini "Tam Panel" olarak seçin. "En Boy Oranını" koru seçili durumda ise siyah bar olacaktır.
Radeon ayarlarından "ölçekleme modu" seçeneğini "tam panel" olarak seçin. "en boy oranını" koru seçili durumda ise siyah bar olacaktır.

Teşekkürler ayarı aramıştım ama bulamamıştım şimdi baktım Radeon ayarlarından düzeldi.

Yalnız bir de şöyle bir sorunum var ben 4:3'e aldığımdan beri şöyle bir şey oluyor. Ben CS:GO'dan Alt Tab atıp mesela Chrome'ye geçince pencere küçülüyor. Bunu düzeltmenin yolu var mı?

Teşekkürler ayarı aramıştım ama bulamamıştım şimdi baktım Radeon ayarlarından düzeldi.

Yalnız bir de şöyle bir sorunum var ben 4:3'e aldığımdan beri şöyle bir şey oluyor. Ben CS:GO'dan Alt Tab atıp mesela Chrome'ye geçince pencere küçülüyor. Bunu düzeltmenin yolu var mı?

Oyunda iken monitörü 4:3 olarak değiştiriyor ve arkada çalışan uygulamalar da küçülüyor yani pek bir çözüm yok gibi.

Bende siyah barları kaldırınca bazen oyun oynarken siyah ekran çıkıyor ses geliyor görüntü gidiyor. Bir de MHz otomatik olarak 280'den 144'e düsüyor anlamadım gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı