CS:GO siyah bar sorunu

ExomPomoDq

Hectopat
Bende 1920x1080 monitör var. 1024x768'e aldığımda sağ ve sol siyah oluyor. Ben bunu nasıl düzeltebilirim? RX570 Armor 8 GB ve AMD Radeon Software 2020 kullanıyorum.

Bir de ben monitörümde ekran çözünürlüğünü masaüstünde sağ tık yapıp sürekli değiştirsem bir sorun olur mu? Yani oyuna girerken küçülteceğim çıkınca eski haline getireceğim bir sıkıntı olur mu?

Bende 1920x1080 monitör var. 1024x768'e aldığımda sağ ve sol siyah oluyor. Ben bunu nasıl düzeltebilirim? RX570 Armor 8 GB ve AMD Radeon Software 2020 kullanıyorum.

Bir de ben monitörümde ekran çözünürlüğünü masaüstünde sağ tık yapıp sürekli değiştirsem bir sorun olur mu? Yani oyuna girerken küçülteceğim çıkınca eski haline getireceğim bir sıkıntı olur mu?
Öncelikle o siyah kenarları kaldırman zararına olacaktır uzaktaki düşmanlar daha bulanık ve oyun daha hızlı olucaktır bu arada görüntü büyüklük açısından hiç birşey kaybetmeyeceksiniz şimdi size kısaca ne olduğunu anlatıyım.

Black bar olduğunda pixeller az olduğundan ekrana yetmiyor bu sebeple black bar çıkıyor black barı kaldırırsanız pixeller dahada büyük olur bu yüzden karşıdaki düşmanda daha bulanık olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki 4.07 ve 4.10 arasını izleyin ve ne olduğunu anlayın.

Çözüm olarakda oyuna gir ayarlardan gösterge kenar komutları var onları fulle.
Olmassa: Steam > Kütüphane > CS:GO > Özellikler > Başlatma seçenekleri > -Streched
Ayrıca monitöründe auto tuşu olmalıdır onuda dene.
Ekran çözünürlüğünü (Masaüstündeki) 1024x768 yapıp girmeyi dene (Bu arada 75 Hz'ede çekebilirsin ekranı).

Öncelikle o siyah kenarları kaldırman zararına olacaktır uzaktaki düşmanlar daha bulanık ve oyun daha hızlı olacaktır bu arada görüntü büyüklük açısından hiçbir şey kaybetmeyeceksiniz şimdi size kısaca ne olduğunu anlatayım.

Black bar olduğunda pixeller az olduğundan ekrana yetmiyor bu sebeple Black bar çıkıyor Black barı kaldırırsanız pixeller daha da büyük olur bu yüzden karşıdaki düşmanda daha bulanık olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki 4.07 ve 4.10 arasını izleyin ve ne olduğunu anlayın.

Çözüm olarak da oyuna gir ayarlardan gösterge kenar komutları var onları Full'e.
Olmazsa: Steam > kütüphane > CS:GO > özellikler > başlatma seçenekleri > -streched.
Ayrıca monitöründe Auto tuşu olmalıdır onu da dene.
Ekran çözünürlüğünü (masaüstündeki) 1024x768 yapıp girmeyi dene (bu arada 75 Hz'ede çekebilirsin ekranı).

Ben masaüstünde 1920x1080 CS'de 1024x768 144Hz kullanmak istiyorum bu mümkün değil midir?

Ben masaüstünde 1920x1080 CS'de 1024x768 144Hz kullanmak istiyorum bu mümkün değil midir?
144 Hz kullanabilirsiniz hatta dahada yüksek kullanabilirsiniz monitöre overclockla.
Ben masaüstünde 1600x900 oyunda 1280x960 1024x768 1280x1024 streched oynuyorum bendede black bar olmuyor. dediğim diğer işlemleri yapın olmassa masaüstünüde düşürmeniz gerekebilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı