Çözüldü CS:GO siyah ekranda kalıp kapanıyor ve açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Steam'den CS:GO çalıştıramıyorum.

Dün CS:GO çalıştırdığımda oyun arka planda çalışıyor, ön plana getirmek istediğimde gelmiyordu.

Hiçbir çözüm yöntemi işe yaramayınca bilgisayara format attım.

Bu sefer ilk CS:GO çalıştırmamda dünki yaşadığım sorunun aynısını yaşadım. Daha sonraki çalıştırmalarımda ise CS:GO hiç başlamadı. Çok daha küçük şeffaf bir pencerede açılır gibi olup, kapandı.

Process Monitor raporu: Logfile.rar

Çözüm
Hâlâ sorun GPU'dan diyorum ama yine de sormasam olmaz. Olay Görüntüleyicisi'ne log kaydediliyor mu? Bir kontrol edip bizimle paylaşın derim.

Bir de aşağıdaki sürücüyü kurun derim. Kurulum olmazsa DDU ile sürücüyü kaldırıp kurabilirsiniz. Sürekli GPU hatası alıyorsunuz...

Maalesef daha eski sürücü ama deneyebilir.

Sürücü sorunu olduğunu düşünüyorum dediğim gibi.

Bir de aşağıdaki sürücüyü kurun derim. Kurulum olmazsa DDU ile sürücüyü kaldırıp kurabilirsiniz. Sürekli GPU hatası alıyorsunuz...

Evet, bu da olmadı. Windows 8.1 dönüyorum bakalım, onun için sürücü desteği var. Bakalım ne olacak...
Sürücü sorunu olduğunu düşünüyorum dediğim gibi.

Windows 8.1'e döndüm, dahili GPU ile açınca sorun olmadı bu sefer. Harici NVIDIA ile açınca yine aynı siyah ekranda kaldı.

Eski sürüm bir sürücü yükledim, garip bir şekilde siyah ekranda kalmadı, ama açıldıktan 3-5 saniye sonrasında rastgele donmaya başladı? :D Ben umudu kestim... Teşekkür ettim tüm uğraşlarınız için.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı