CS:GO skin changer ban sebebi mi?

gods

Hectopat
16 yaşındayım ailem oyun para yatırmama izin vermediği için hiçbir skin alamıyorum. Skin changer kullanacağım sonuçta oyuna bir etkisi yok. Ban yer miyim?

16 yaşındayım ailem oyun para yatırmama izin vermediği için hiçbir skin alamıyorum. Skin changer kullanacağım sonuçta oyuna bir etkisi yok. Ban yer miyim?

Evet yersiniz. Oyuna müdahale eden 3. parti bir uygulama sonuçta. VAC bu hile bu skin changer diye bir ayrım yapmaksızın tespit ettiği an banlar.

Yersiniz, CS skinleri pahalı değil ki hocam, 10-20TL'ye skinler var çoğu silahta.

Evet kesinlikle ban yersin. Prime hesapta skin changer açıp pişman olanlar var. Bu yüzden yapma etme.

Adamakıllı bir skin changer kullanırsan ban yemezsin. Bedava skin changer falan kullanırsan hem ban yersin hem de trojan, keylogger ne varsa girer PC'ye.
Beğenmedim atanlar neden attı cidden merak ettim. Gerçekleri söyledim. Sadece sende gözüken skinlerin kimseye bi zararı dokunmaz.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı