CS:GO skin changer ban yedirtir mi?

İşletim sistemi
Windows 10

mmustafaeren

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, öncelikle selam. Dün meraktan güvenilir ve ünlü bir hile yazılımından yararlanarak skin changer kullandım. Herhangi bir ban yeme riskini göze alarak yan hesapta 1 oyun oynadım ve ban yemedim. Hileyi sildim fakat dosyalarda hile kalmış mıdır? Yani main hesabımda oyun girdiğimde ban yeme gibi bir konu söz konusu mudur? Bilenler yardımcı olursa sevinirim.🙏

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet, ban yiyebilirsiniz Skin Charger ban sebebi diye biliyorum. Sonuçta başkalarının para verip aldığı bir şeyi siz ücretsiz olarak ediniyorsunuz. Eğer Valve sizi kara listeye aldıysa hileyi silmeniz bir şey değiştirmez.
Dostum hileyi kullandığım hesap değil , hileyi yan hesapta kullandım main heaaba geçersem ve mainde maç atarsam yer miyim ?

@mmustafaeren

VAC tarafından yasaklanmayacağımdan nasıl emin olabilirim?​

Sadece güvenilir makinelerden VAC korumalı sunuculara bağlanın; eğer Steam'e bağlandığınız makinede hile yazılımının olup olmadığından emin değilseniz asla VAC korumalı sunucularda oynamayın.

Ayni PC üzerinden giriyorsaniz yasaklanma alma ihtimaliniz bulunuyor. Ayrica hesaplarda ayni telefon numarasini kullaniyorsaniz, biri yasaklandigi zaman öteki de yasaklama alacak. Haberiniz olsun.

@mmustafaeren

VAC tarafından yasaklanmayacağımdan nasıl emin olabilirim?​

Sadece güvenilir makinelerden VAC korumalı sunuculara bağlanın; eğer Steam'e bağlandığınız makinede hile yazılımının olup olmadığından emin değilseniz asla VAC korumalı sunucularda oynamayın.

Ayni PC üzerinden giriyorsaniz yasaklanma alma ihtimaliniz bulunuyor. Ayrica hesaplarda ayni telefon numarasini kullaniyorsaniz, biri yasaklandigi zaman öteki de yasaklama alacak. Haberiniz olsun.
userdataları temizledim , yerel dosya bütünlüğünü falan da doğruladım ama yinede ban yeme riski varsa girmeyeceğim sanırım artık.
Valve hilecilere açık olduğu için şimdi değil de bir gün yersin ama oyun dosyalarını doğrulayıp userdatayı silerseniz soun olmaz.
aradığım cevap buydu görmemişim saol dostum.

Genelde userdata'yi silmek yeterli oluyor. Emin olmak icin ise direkt format öneriliyor. Format atin demiyorum, sadece en garanti yöntemin bu oldugunu söylüyorum.

Hesaplarda ayni telefon numarasini kullaniyorsaniz yan hesaptan baglantiyi kesin. Ikisi de gümbürtüye gitmesin.
Cevaplarınız için teşekkürler beyler.

Yeni konular

Geri
Yukarı