CS:GO skin nerede satılır?

Siteye de satabilirsiniz ama çok düşürüyor fiyatı. Kullanıcılara satmanız daha iyi olur.
Peki son olarak diyelim ki kullanıcıya sattım 1300 dolara. Önce parayı alıp mı yolluyorum skini yoksa tersi mi? Tersiyle adam aldığı skini almadım derse nolacak :/

Peki son olarak diyelim ki kullanıcıya sattım 1300 dolara. Önce parayı alıp mı yolluyorum skini yoksa tersi mi? Tersiyle adam aldığı skini almadım derse nolacak :/
Sen adama skini yollayacağın zaman adamın sitede parası olup, o para sitenin havuzuna aktarılıyor. Yani öyle bir şey diyemiyor.

Sen adama skini yollayacağın zaman adamın sitede parası olup, o para sitenin havuzuna aktarılıyor. Yani öyle bir şey diyemiyor.
Evet bynogame gibi sitelerde de var. Adam "skini teslim aldım1 tarzında bir onay veriyor sonra para sana geçiyor. Sorduğum soru da bununla alakalı, adam skini aldı ama "teslim almadım" diye onay verdi vs yapan yapar pahalı skinler için. Bu şekilde dolandırılma ihtimalimiz olur mu diye sordum

Evet ByNoGame gibi sitelerde de var. Adam "skini teslim aldım1 tarzında bir onay veriyor sonra para sana geçiyor. Sorduğum soru da bununla alakalı, adam skini aldı ama "teslim almadım" diye onay verdi vs yapan yapar pahalı skinler için. Bu şekilde dolandırılma ihtimalimiz olur mu diye sordum.

Hata yapmaz iseniz dolandırılma riskiniz yok denecek kadar az.

Öyle bir şey mümkün değil. Sadece API dolandırıcılığı ile mümkün olabilir. Eğer API anahtarınız yoksa Shadowpay otomatik oluşturur, bunu farklı bir eklenti alıp işleyebilir eğer fazla eklenti kullanıyorsanız. Benim önerim bomboş bir tarayıcıya Shadowpay eklentisini kurup API anahtarını sıfırlayıp öyle satışı yapmanız. Elbette gönderirken birkaç defa kontrol etmelisiniz doğru kişi olup olmadığını. Eğer her şey doğruysa her türlü işlem olumlu sonuçlanır. Sistem tamamen otomasyon üzerine kurulu. Bir de bu eşyaları Shadowpay üzerinden almaya gelmiyorlar, siteler Withdraw ve Deposit kısımlarını bu site sayesinde otomasyona bağlıyor. Siz satış yaptığınızda birisi bir siteden o eşyayı Withdraw yapmış olabilir.

Evet bynogame gibi sitelerde de var. Adam "skini teslim aldım1 tarzında bir onay veriyor sonra para sana geçiyor. Sorduğum soru da bununla alakalı, adam skini aldı ama "teslim almadım" diye onay verdi vs yapan yapar pahalı skinler için. Bu şekilde dolandırılma ihtimalimiz olur mu diye sordum
Ben de bu sitede de havuz sistemi olduğunu, eğer adama skini yolladıysanız ve almadım derse sitenin iki taraftan da kanıt isteyeceğini ve dolandırılmayacağınızı söyledim.

Geri
Yukarı