CS:GO skin siteleri günah mı?

Devlet %30 vergi getirip bizi soyarken haram değil de 2 3 kuruş şansa bıraktık diye haram mı oluyor?
Bira satılan yerden hayvan eti alınmaz diyorlar ama paraları biranın vergisinden geliyor.

İslam'da bunun "haram" olması hakkında sonsuza kadar konuşabilirim.

İslam'a göre CSGO'da kasa açmak veyahut siteleri kullanmak, haramdır. Bu demek değildir ki İslam'da "CSGO'da kasa açmayın." diye bir kural var. İslam'a göre şans oyunları ve haksız kazanç yasaktır. CSGO'da kasa açmak bir şans oyunudur. Paranı yatırırsın ve şansa göre bir para alırsın, ek olarak bu zaten bi' tür kumardır.

Haram kardeşim işte, bunu kabullenmelisin. Sanki hayatınızı çok İslam'a göre yaşıyorsunuz da bu konuda da haram işlediğinizi söylemekten çekiniyorsunuz. (Bkz. İslam'da namaz kılmamanın cezası)

Keşke Kuran’da CS:GO skinleri satan siteler için de bir ayet olsaydı.
Ne yaşıyorsunuz siz acaba ya merak konusu...
Yazmadan edemedim.

Skin sitesi 1
Skin sitesi 2
Skin sitesi 3

csgo_skin_site.zip oluşturuluyor...
.....
..........
...............
....................
Arşiv oluşturuldu.
Güncelleme gönderilecek onaylıyor musun? (Y/n)
Y
..
...
......
Güncelleme gönderildi.

@Sound Track Güncellemeyi kur sonra helal oluyor.

Devlet %30 vergi getirip bizi soyarken haram değil de 2 3 kuruş şansa bıraktık diye haram mı oluyor?
Bira satılan yerden hayvan eti alınmaz diyorlar ama paraları biranın vergisinden geliyor.
Bunu da siyasete bağlamazsın kardeş :D

Dine göre devletler vergi alabilir, devlet işleri için para gökten yağmayacak ya? Her ne kadar vergiler ceplense de, teknoloji gibi şeylere yatırılanacagına yollara, fatura kaçakçılarına vs. aksa da bu onların ve ses çıkarmayanların yanlışı, cehenneme kadar yolları var.

Ayrıca paranın önceden nereden geçtiğinin önemi yok, önemli olan senin cebine nereden ve nasıl girdiği. Senin bakış açına göre dünya üzerindeki her hangi bir kuruşun dahi kullanılması dahi haram olur.

Gençler ben salaklık edip sitede katladım 2skin çektim envanterde eşyayı silemiyorum yapacağım en zararsız şey itemi kullanmamak diye düşündüm şu an default skinleri ayarladım ama envanterimde haram skin duruyor envanterden de silemiyorum dediğim gibi ne yapabilirim yardım edebilir misiniz?

Geri
Yukarı