CS:GO skin vs Battlefield 1

H4NN

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar AK-47 slate savaş görmüş aldım onu ve yılan kasasını satıp Battlefield 1 almak mantıklı mı ya da onun yerine alabileceğim oyun var mı? Skin ve kasa kalsa CS2 çıkınca değerlenir mi?

Diğer opsiyonları bilmiyorum ama BF oyunları hileden geçilmiyor. Dün BF5 indireyim dedim girdiğim her lobide ortaya geçip herkesi çatır çatır indiren elemanlar vardı. O yüzden aklınızda alacak bir oyun yoksa bırakın dursun.

Diğer opsiyonları bilmiyorum ama BF oyunları hileden geçilmiyor. Dün BF5 indireyim dedim girdiğim her lobide ortaya geçip herkesi çatır çatır indiren elemanlar vardı. O yüzden aklınızda alacak bir oyun yoksa bırakın dursun.

Ben Xbox Pass ile oynamışdım adam haritanın altına inmiş herkesi öldürüyordu o konuda haklısın peki hikaye modu için almaya değer mi? CS2 için bekletmeyi düşünüyorum kasa ve skini. Ama oyunuda kaçırmak istemiyorum.

Ben Xbox Pass ile oynamışdım adam haritanın altına inmiş herkesi öldürüyordu o konuda haklısın peki hikaye modu için almaya değer mi? CS2 için bekletmeyi düşünüyorum kasa ve skini. Ama oyunuda kaçırmak istemiyorum.
Sadece FPS ve MMO tarzı oyunların rekabetçi kısımlarını oynarım. O yüzden hikayesi hakkında bir şey diyemeyeceğim belki daha önce açılmış konulara veya incelemelere bakarak kararınızı verebilirsiniz.

Geri
Yukarı