CS:GO skini en karlı şekilde nakite çevirme

Dediğiniz SG-553 ıntegrale geldi. 5000 TL'ye ByNoGame'de sattım hocam.

Bekledim birkaç gün 9K'den ancak gitmedi.

Çok da anlamıyorum açıkçası buff falan acil de nakit ihtiyacım vardı iyi oldu. :)
Forumda konu açıp kendi bildiğinizi yapmışsınız, ölü bir fiyata ise satmışsınız. Geçmiş olsun

Dediğiniz SG-553 ıntegrale geldi. 5000 TL'ye ByNoGame'de sattım hocam.

Bekledim birkaç gün 9K'den ancak gitmedi.

Çok da anlamıyorum açıkçası buff falan acil de nakit ihtiyacım vardı iyi oldu. :)
Buffda 180 dolar civarına satılıyor. 5K'ya buff fiyatından satmış sayılırsınız. Tabii bynogame 500 TL kadar komisyon kesmiştir ama yine de sattığınız fiyat kötü değil. Floatı aşırı düşük değilse iyi olmuş. Hayırlı olsun.

Forumda konu açıp kendi bildiğinizi yapmışsınız, ölü bir fiyata ise satmışsınız. Geçmiş olsun.

Acil nakit ihtiyacım vardı maalesef, ancak konu açma sebebim bundan sonra düşer ise ne yapmam gerektiği idi.

Buffda 180 dolar civarına satılıyor. 5K'ya buff fiyatından satmış sayılırsınız. Tabii ByNoGame 500 TL kadar komisyon kesmiştir ama yine de sattığınız fiyat kötü değil. Floatı aşırı düşük değilse iyi olmuş. Hayırlı olsun.

Açıkçası Steam'de son 1 ay da 2 adet satılmış, çok da giden bir skin oldugunu düşünmedim, dediğim gibi CS:GO'dan falan çok anlamam ne skin düşmüş ne düşmüş vs.

Geri
Yukarı